“Kent ve Trafik” Konulu 3.Trafik Mesajlı Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sorun olmaya devam eden trafik sorununa sanatçı gözü ile bakmak, dünyanın çeşitli yerlerinden ve ülkemizden örneklerle, kamuoyunun dikkatini çekmek, böylece eğitici ve uyarıcı mesaj vermek amaçlı düzenlenen “Kent ve Trafik” konulu fotoğraf yarışması sona erdi. Tekirdağ Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün 3. kez düzenledi yarışmaya 137 kişi 450 fotoğrafla katıldı. Jüri üyelerinin yapmış olduğu değerlendirme sonucunda; birinci İstanbul’dan Mürsel Yağcıoğlu, ikinci İstanbul’dan Hasan Bedir ve üçüncü ise Kocaeli’den Murat İbranoğlu olmuştur. Edirne’den Enver Şengül, İstanbul’dan Güneş Melahat Çiçek ve yine İstanbul’dan Nurten Öztürk yarışmada mansiyon kazanmışlardır.

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon Etkinlik Sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.

Birinci - Mürsel YAĞCIOĞLU

İkinci - Hasan BEDİR

Üçüncü - Murat İBRANOĞLU

Mansiyon - Enver ŞENGÜL

Mansiyon - Güneş Melahat ÇİÇEK

Mansiyon - Nurten ÖZTÜRK

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın