Ana sayfa » Mersin Timelapse 2013

Mersin Timelapse 2013

By on

Arka arkaya belirli aralıklarla çekilmiş fotoğraf karelerinin birleştirilmesi ile oluşan kısa filmler, zaman atlamalı çekim tekniği ya da genel olarak time lapse şeklinde adlandırılıyor.

Daha önce sizlere ülkemizden Abdüsselam Sancaklı’nın İstanbul in Motion – Volume Zero ve “Landscapes” isimli time lapse videolarını tanıtmıştık. Güncel time lapse videolardan birisi olan ve XVII. Akdeniz Oyunları’nda Mersin’in tanıtımı için çekilmiş olan time lapse videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Nikon tam kare fotoğraf makineleri ve lensler ile çekilmiş olan bu time lapse videonun oluşması için toplam 32000 kare fotoğraf çekilmiş. Mersin TimeLapse 2013 videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

mersin_timelapse

Mersin Timelapse 2013 (XVII. Mediterranean Games)

Mersin Timelapse 2013

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Tanıtım | Tags: , , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın