“Ne Kadar Nikon’cusun?-2” Testine Katılın Bilginizi Ölçün ve Hediyelerimizi Kazanma Fırsatı Yakalayın!

Büyük ilgi gören “Ne Kadar Nikon’cusun?” testimizin bu ay 2.’sini sizler için hazırladık. Tamamen Nikon ürünleri ve özelliklerinden oluşturduğumuz bu test sonucunda Nikon’u ve çıkardığı ürünleri ne kadar iyi tanıdığınızı ölçüyor olacaksınız. Çoktan seçmeli 10 sorudan oluşan test sonucunda kendi başarınızı ölçtüğünüz gibi genel katılımcılar arasındaki başarınızı da görüyor olacaksınız.

Bu aydan başlamak üzere testimizde başarılı olacak takipçilerimize hediyelerimiz olacak. Test sonucunda 10 sorundan en çok doğru cevabı veren üç takipçimize yapacağımız çekiliş sonucunda, bir kişiye Türk Nikon T-Shirt,

diğer iki kişiye ise makinenizi kolay taşımanızı sağlayan, darbelere dayanıklı su geçirmez Neopren Koruyucu Kılıf hediye edeceğiz.

Kazanmak için yapmanız gereken tek şey soruları cevapladıktan sonra sizinle irtibata geçebileceğimiz e-mail adresinizi yazmak. “Ne Kadar Nikon’cusun?” testine katılmak için https://www.fotopedi.org/soru-cevap linkini takip edebilirsiniz. Kazanan takipçilerimiz ay sonunda bir sonraki yayınlayacağımız testle birlikte duyurulacaktır.

Küçük bir ipucu her sorunun cevabı blog üzerindeki yazılarda bulunmaktadır:-)

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

3 comments on ““Ne Kadar Nikon’cusun?-2” Testine Katılın Bilginizi Ölçün ve Hediyelerimizi Kazanma Fırsatı Yakalayın!

  1. Dergiler çok güzel,elimize alıp okuyup,biriktirme şansımız varmı

    • Avatar for İlker Laçalar

      Alper Orus

      Dergimiz online bir dergi olduğundan şu an için basılı hali bulunmamaktadır. Ama elbette pdf halini çıktı alıp biriktirmekte özgürsünüz.

Cevap Yazın