Ana sayfa » Nikon 1 Lens Turu

Nikon 1 Lens Turu

By on

Nikon 1 J1 için geri sayım sona erdi ve Nikon yeni özellikleriyle Nikon 1 serisinin Nikon 1 J1 modelini duyurdu. Nikon 1 J1 özellikleri başlıklı yazımızda bu yeni nesil 1 serisi Nikon kompakt makineye ve lens çeşitlerine bakmıştık. Lens çeşitlerine göre Nikon 1 J1 fiyatlarının nasıl olduğuna ise ayrı bir yazıda bakacağız.

Nikon 1 serisinin lensleriyle ilgili merak edilen görseller youtube üzerindeki Nikon 1 Lens Tour videosunda ayrıntılı bir şekilde gösteriliyor. Ayrıca bu yeni nesil 1 serisi Nikon gövde ve lensleri daha yakından tanımış olacağız. Şimdi buyrun Türk Nikon üzerinde bir Nikon 1 lens turuna çıkalım.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber | Tags: , , , | Comments: 5

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın