Nikon 1 V1 Beyaz Modeli Satışta

Daha önce Nikon 1 V1 tanıtımında iki renk olarak satışı yapılacağını duyurmuştuk. Türkiye`de önce siyah modeli satışa sunulmuştu. Dün Nikon ABD tarafından Nikon 1 V1 aynasızın Beyaz renkli sürümünün bir kaç gün içinde satışa sunulacağı duyuruldu. Bu söylentileri duyunca Türkiye`de Beyaz modelinin şu anda satışta olup olmadığını araştırmaya karar verdik. Internet üzerinde yaptığımız ufak bir araştırma ile Nikon 1 V1 Beyaz modelinin satışı yapıldığını ve  fiyatının, üzerinde gelen kit lense göre ortalama 3.300 TL civarda olduğunu gördük.

Eğer siz de bir Nikon 1 V1 almayı düşünüyorsunuz Forum sayfamızdaki Nikon 1 V1 ile ilgili diğer Nikon kullanıcılarının görüşlerini okuyabileceğiniz Nikon V1 Almak İsteyen isimli tartışma bölümümüze bakabilir ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın