Ana sayfa » Nikon 1 V2 İngilizce Kullanım Kılavuzu İndirilebilir [Manual]

Nikon 1 V2 İngilizce Kullanım Kılavuzu İndirilebilir [Manual]

By on

Nikon’un, aynasız kameralarından Nikon 1 serisindeki V1 modelinin yenisini yani Nikon 1 V2’yi resmi olarak duyurduğunu geçtiğimiz ay ki yazılarımızda aktarmıştık.

Böylelikle V2’nin gelmesiyle beraber yaklaşık bir sene önce ilk defa duyurulmasından bu yana Nikon 1 serisi aynasız kameralardan ikisi de güncellenmiş oldu. Yeni Nikon 1 V2 aynasız kamera için İngilizce kullanım kılavuzu Nikon’un destek sitesinden indirilebilir duruma geldi. Aşağıdaki Nikon 1 V2 Manual linkine tıklayıp Nikon USA üzerinden indirebilirsiniz.

Bu arada Japonya’da satışları başlayan Nikon 1 V2’nin bu hafta sonuna doğru Amerika’da da satışları başlaması bekleniyor.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber | Tags: , | Comments: 0

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın