Ana sayfa » Nikon 1’e Renk Geliyor

Nikon 1’e Renk Geliyor

By on

Pimpyourcam.com adlı bir web sitesi “hayat çok renkli neden sıkıcı siyah bir kamera kullanarak hayatı fotoğraflıyorsunuz” diyerek fotoğraf makinesi gövde ve lensleri özelleştirmek için yeni ve benzersiz yöntem uyguluyor. Genellikle mat siyah veya tek renkli görmeye alışık olduğumuz kameralarımızı kişiselleştirme fırsatı veren bu yöntem sayesinde Nikon 1 aynasız kamera almayı düşünenler için de benzersiz bir fırsat sunuyor.

Bu projenin fikir babaları Fotoğrafçı Jens Brüggemann ile airbrush sanatçısı Torsten Rachu, eşi olmayan tekil tasarımlar satarak kişiye özel Nikon 1 kameralar ortaya çıkaracaklar. Yayınlanan basın bülteninde çok yakın bir süre içinde internet üzerinden ve bazı özel mağazalardan sipariş alacaklarını söyleyen Pimpyourcam.com, sipariş alındığı an o tasarımın satıştan kaldırılacağını da ayrıca belirtiyor. İnternet sitesi bir süre sonra ise insanların kendi tasarımlarını yapma imkanı yanında hatta şirket logolarını dahi kullanmasına olanak vermeyi hedeflemektedir.

Aşağıdaki etkileyici birkaç örneği inceleyebilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 2018, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Luminar programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 2018 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 2018 İndir

Görüşler

1 görüş belirtilmiş, “Nikon 1’e Renk Geliyor

  1. Avatar for İlker Laçalar

    Sinan İŞLER

    keşke yapsalarmış ama yapmadılar viral bir haber olarak kaldı 🙂

Bir yorum bırakın