Nikon 55-200mm VR ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Nikon 55-200mm VR Nikon’un en uygun fiyatlı lenslerinden biri olup kullanıcılarına düşük maliyetine karşın çok iyi performans sunmaktadır. 55mm den başlıyor olduğu için tam anlamıyla tak kullan lensi diyemeyiz. Ama iyi bir kit lens olan Nikon 18-55mm VR yanına harika bir tamamlayıcı zoom lens olarak kullanılabilir. Nikon 55-200mm gövdesinde bulunan VR özelliği sayesinde zayıf ışık koşullarında dahi çok net fotoğraf çekme olanağı elde edersiniz. “Nikon Super Integrated Coating” özelliği ile yine zorlu ışık koşullarında bile yüksek kontrast ve canlı görüntüler için gölgelenme ve parlamayı en aza indirir.

Nikon’un fiyat/performans açısından tartışmamız en iyi lenslerinden olan Nikon 55-200mm VR özelliklerine ve diğer Nikon lenslerin özelliklerine Nikon Lensler sabit sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Nikon Fiyatları sayfamızdan Nikon 55-200mm VR fiyatını ve günlük fiyat değişimlerini görebilirsiniz.

Nikon 55-200mm VR ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

İşte size Nikon 55-200mm VR ile çekilmiş 10 iyi fotoğraf, iyi seyirler…

                                    

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın