Nikon Coolpix S4300 – Güzel ve Yaratıcı Fotoğraflar Parmaklarınızın Ucunda

Nikon şıklık, işlevsellik ve daha birçok yeni özellikleri olan COOLPIX S Serisi modelini piyasaya sundu. Kullanıcıların yaşam tarzı veya tercihlerine uygun trim ve şık tasarımlarıyla yeni COOLPIX S4300, hem daha ince hem de gelişmiş zoom ve VR fonksiyonuna sahiptir. Kullanıcılara çeşitli renkler arasından seçim yapma hakkı sağlar.

6 × optik geniş açılı 26 mm zoom (35 mm format eşdeğeri) NIKKOR lens ile donatılmış, bu kameralar kolay taşınabilmesi için kompakt ve ince yapıdadır. Çeşitli harika görüntüler çeker ve kullanıcılar bu fotoğraf makinelerini her zaman ve her yer güçlü zoom lensiyle kullanabilirler. Hareketsiz görüntü veya film çekerken, Nikon Lens kaydırmalı VR görüntü sabitleme sistemi daha net sonuçlar elde yardımcı olmak için sağlar.

El değmeden, yaklaşık 460k-nokta HVGA dokunmatik LCD paneli ve 3-inç ekranı ile dokunmatik ekran kullanımına sahip olacaksınız. Son derece duyarlı dokunmatik ekranı ve daha az yapışkan yüzeyi ile hızlı operasyonlar için izin verir. Yeni grafik kullanıcı arayüzü (GUI) ile sık kullanılan kontrollerini kullanıcıya kolaylıkla görüntüler.

Nikon Coolpix S4300 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix S4300 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın