Nikon Coolpix S9200 – Sıradışı Erişim

Nikon ince tasarımlı 18 × optik zoom NIKKOR lense sahip yüksek güçlü zoom modeli yarattı. Nikon Coolpix S9200, arka aydınlatmalı CMOS görüntü sensöründen, loş ortamlarda güzel fotoğraflar çekmenize yardımcı lens kaydırmalı titreşim azaltma (VR) sistemine kadar birçok yeni teknolojiye sahiptir. Yeni film fonksiyonu, kullanıcılara filmlerini kaydetmelerini ve oynatmalarını sağlar. En güzel hatıraların saklanması için üstün resim kalitesi ve stereo ses özelliğine sahip film fonksiyonu ile artık çok kolay;bunun yanı sıra, yeni fonksiyonuyla tek bir dosya olarak birden çok sahne kaydeder. Full-HD filmlerin stereo ses ve 1920 × 1080 piksel çerçeve boyutuna sahip olmasının yanı sıra optik zoomu film kaydı esnasında kullanılabilir. Dahası, dramatik çekimler için HS Film fonksiyonu 1/2 veya 1/4 oynatma hızında slow çekim kaydederken, komik bir sahne çekimi için iki kat oynatma hızı kullanılabilinir.

Nikon Coolpix S9200 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix S9200 hakkında aradığınız her şeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın