Nikon D3s ve D300s HD Video : “Pacific Island Paradise”

Nikon’un Türkiye’deki tek sesi Türk Nikon üzerinde Türkçe içerikli Nikon haberlerini ve duyurularını sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Hatırlarsanız daha önce sizlere aynı seri için Nikon D7000 ile çekilmiş bir HD videoyu paylaşmıştık.Nikon Asya tarafından özel olarak oluşturulan HD videolar bölümü için iki konuk fotoğrafçı ile çalışılmış.  Paul Daly, fotoğrafçılık ödüllü fotoğraf öğretim görevlisi ve Giora Dan, deneyimli bir röportaj fotoğrafçısı olarak DSLR kameralar ile HD video çekmeyi keşfetmek amacıyla özenli bir şekilde kayıtlar oluşturuyorlar.

Nikon HD video vitrininden bu sefer sizlerle paylaşmak istediğimiz HD video “Pacific Island Paradise” oluyor. Nikon HD Video Showcase “Pacific Island Paradise” [HD] başlığıyla youtube üzerine nikonasia kanalında paylaşılan video Nikon’un iki üst seviye kamerası Nikon D3s ve Nikon D300s kullanılarak çekilmiş. Videonun tanıtımı ise şöyle;

Paul Daly ile Cook Adaları’na keşif için görsel bir yolculuğa katılın. Egzotik yağmur ormanları, altın kumsalları ve tropik mavi lagünler şimdi yüksek çözünürlüklü renklerle sizi oradaymışsınız gibi gerçek hissettirecek. Bu Güney Pasifik cenneti daha iyi bir görünüme sahip olmamıştı.

Nikon D3s ve D300s HD Video : “Pacific Island Paradise”

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın