Nikon D4S “C” Donanım Yazılımı Sürümü 1.31 Duyuruldu

Nikon’un üst seviye profesyonel fotoğraf makinesi ve Nikon D4s DSLR modeli için firmware güncellemesi yayınlandı.

Nikon’un D4s için duyurduğu C donanım yazılımı sürüm 1.31 güncellemesi ile giderilen sorunların detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nikon D4s özellikleri arasında ise 16.2 megapiksel FX-format CMOS sensor, EXPEED 3 görüntü işlemci, 51 nokta AF sistemi, ISO 100 – ISO 12,800 arası doğal ISO başarımı ve 10 fps sürekli çekim hızını sayabiliriz.

Nikon D4S “C” Donanım Yazılımı Sürümü 1.31 Detayları

Bir firmware güncellemesi yayınlandığında bu tarz yazılımların kullandığınız dijital SLR kameraya nasıl yükleneceğini adım adım açıklamaya çalıştığımız yazıdan faydalanarak güncellemeyi yapabilirler. bkz. Kameramızın Firmware (Donanım Yazılımı) Güncellemesi Nasıl Yapılır?

nikon-d4s-firmware-1-31

“C” Donanım Yazılımı Sürümü 1.30 İle 1.31 Arasındaki Değişiklikler

  • • WR-R10 kablosuz uzaktan kumanda donanım yazılımı sürümü 3.00 ile meydana gelen bir sorun çözüldü. Nadir durumlarda, fotoğraf makinesi kalan poz sayısını görüntülemede başarısız oluyordu ya da WR-R10 bağlıyken kapanması yaklaşık bir dakika sürüyordu.

Nikon D4s Yazılım Güncellemesi C 1.31 indirme linki

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın