Nikon D4S Profesyonel “HD-SLR” Fotoğraf Makinesi Yakında Geliyor

Nikon’un üst seviyede konumlanacak yeni bir DSLR fotoğraf makinesinin geliştirme haberinin CES 2014 süresince olabileceğini dün sizlere aktarmıştık. Nikon D4s profesyonel HD-SLR fotoğraf makinesi için geliştirme sürecinin başlayacağının duyurusu bugün resmi olarak yapıldı.

Nikon D4s için henüz yayınlanmış bir görüntü bulunmuyor ve yeni üst seviye kamera sadece CES 2014 etkinliğinde sergilenecekmiş. Muhtemelen fuardan ilk görüntüleri yakın zamanda paylaşılmaya başlayacaktır. Nikon D4s için yapılan duyuruda profesyonel HD-SLR fotoğraf makinesinin “gelişmiş fotoğraf kalitesine“, “yeni bir görüntü işleme motoruna” ve hepsinden önemlisi “daha gelişmiş bir otomatik netleme (AF) performansına” sahip olacağı belirtiliyor.

Ayrıca Bkz. Nikon D4S “HD-SLR” Fotoğraf Makinesi İlk Görüntüleri

Nikon D4S Profesyonel “HD-SLR” Fotoğraf Makinesi Yakında Geliyor

Nikon-D4S-coming-soon

Nikon D4s için bu bilgiler dışında fiyat ve kesin duyuru tarihi ileri tarihlerde açıklanacakmış. Ancak Nikon D4s için daha önce yaptığımız aktarımlara göre profesyonel fotoğraf makinesinin Şubat ayı gibi duyurusunun yapılması ve Mart ayı gibi dağıtımının başlaması bekleniyor. Yüksek ihtimalle Kış Olimpiyatları öncesinde Nikon D4s kullanan çok sayıda fotoğrafçı olmasına da kesin gözüyle bakılıyor.

via Nikon D4S Professional “HD-SLR” Camera Development Announced


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: