Nikon D610 İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Nikon dijital SLR fotoğraf makinelerine ait Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzlarını sunmaya devam ediyoruz. Nikon makineleri daha iyi tanımak ve böylece onları daha verimli kullanmak için oluşturulmuş olan bu yardımcı kılavuzlar satın aldığımız Nikon gövdeleri kullanmaya başlamadan önce mutlaka okumamız gereken kitapçıklardır.

Nikon kullanım kılavuzları serimizde bugün Nikon’un giriş seviyesi tam kare modeli Nikon D610 için hazırlanmış İngilizce kullanım kılavuzlarını paylaşıyor olacağız. Öncesinde Nikon’un full frame FX-format gövdelerde giriş seviyesi olarak sunduğu fotoğraf makinesi Nikon D610′ün özelliklerini kısaca hatırlayalım.

Nikon D610 Özellikleri

Nikon D610 özellikler açısından 24.1 milyon piksel efektif piksel içeren FX sensor, EXPEED 3 işlemci, doğal ISO 100-6400 aralığı (25,600′e artırılabilir), çift SD kart girişi, 39 nokta otomatik netleme AF sistemi ve 921000 piksel çözünürlüklü 3.2-inç LCD ekranı sayabiliriz.
Nikon-D610-users-manual

Nikon D610 İngilizce Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Nikon’un destek sitesi tarafından Nikon D610 İngilizce kullanım kılavuzu yayınladı. Buradaki Nikon D610 User’s Manual linkine tıklayarak ilgili pdf dosyayı indirebilirsiniz.

via Nikon D610 User manual Now Available Online

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın