Nikon D800 de Gecikti

Nikon D4‘ün teslimatların gecikerek Mart ayına ertelenmesinin ardından, Nikon D800 için ön siparişleri toplayan Amazon’da  teslimatların ertelendiği bilgisini e-mail ile müşterilerine bugün gönderdi. Amazon bu e-mail de üreticiden henüz yeni teslim tarihi almadığını en kısa sürede alacaklarını bildiriyor. Türk Nikon olarak bu gecikmenin esas sebebi konusunda henüz bilgi sahibi değiliz. Ancak internette D800’deki bu gecikmenin denklanşör sorunu nedeniyle olduğu ve Nisan ayı ortalarına hatta sonuna kadar teslimatların ertelenebileceği konuşuluyor.

Amazon’dan müşterilerine gönderilen e-mailin orjinal metni.

Hello,

We’re co
The manufacturer has changed the release date to an unknown date in the future, and we can’t provide an updated delivery date. You’re welcome to leave your order open, and we’ll ship it as soon as we receive new information from the manufacturer.ntacting you again about your purchase of “Nikon D800E 36.3 MP CMOS FX-Format Digital SLR Camera (Body Only).” Unfortunately, we recently learned that the release date for this item has been changed again.

We’re sorry for any inconvenience caused by this delay.

Sincerely,
Customer Service Department

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın