Nikon D90 İçin Fiyatı Uygun En İyi 5 Lens Önerisi

Benim gibi evli olanlar veya yalnız yaşayanlar ev ekonomisini idare etmenin ne kadar zor olduklarını bilirler. Hatta çocuklu aileler için daha bir zordur. Bebeği olanların ise vay haline (o: Fırsat sitelerinde ve büyük marketlerin kampanyalarında uyguna çocuk bezi almanın yollarını aramaktadırlar.

Bu zorluklar içersin de hobi olarakta fotoğrafçılığı seçmişseniz yandınız. Nikon D90`ınızın beraberinde gelen kit lens belli bir süre sonra sizi yeteri kadar tatmin etmeyecektir. Yada çevrenizde ki arkadaşlarınızın yeni lensler aldığını görünce sizin de ekipmanı genişletme arzusunda olacağınızı şimdiden tahmin edebiliyorum. Aldığınız fotoğraf makinası çantasının boş olan lens gözleri de sizi sürekli “buraların dolması gerek” şeklinde zorlayacaktır.

Bu yüzden aşağıda yurt dışında fiyatları 300$ altında bulabileceğiniz, uygun fiyat/performans açısından en iyi beş lensi paylaşmak istedim. Türkiye`de garantili olarak bu ürünleri almak isterseniz, maalesef maksimum 600 TL civarında bir bütçe ayırmanız gerekiyor.

1. Nikon 18-55mm f/3.5-5.6G AF-S DX VR – 495 TLÖzellikleri – Fotoğraf Örnekleri
2. Nikon 55-200mm f/4-5.6G ED IF AF-S DX VR – 530 TLÖzellikleri – Fotoğraf Örnekleri
3. Nikon 50mm f/1.8D AF – 305 TLÖzellikleri – Fotoğraf Örnekleri
4. Nikon 35mm f/1.8G AF-S DX – 660 TLÖzellikleriFotoğraf Örnekleri
5. Nikon 40mm f/2.8G AF-S DX Micro – (*) – Özellikleri

Nikon Lensler sayfamızdan diğer Nikon Lenslerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca yukarıda ki fiyatların güncel bilgilerini Nikon Lens Fiyatları sayfamızdan takip edebilirsiniz. Sizin de uygun fiyat/performans açısından önerebileceğiniz Nikon Lens varsa Nikon Forum sayfamızdan bizlerle paylaşabilirsiniz.

* Henüz Türkiye`de satışta değil. Fakat 500 TL civarında olmasını bekliyoruz. Nikon Fiyatları sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: