Nikon Df Tanıtım Videoları ve İlk İzlenimler

Nikon’un retro görünümlü olarak sunduğu Fx-format modellerdeki yeni ürünü olan Nikon Df dijital SLR fotoğraf makinesi duyurusu sonrası ilk izlenimleri ve hands-on tabir edilen tanıtım videolarını aşağıda bulabilirsiniz.

Nikon’un gövde olarak nostaljik bir yapıda sunduğu ve enstantane, ISO hassasiyeti, pozlama telafisi gibi ayarlar için fiziksel butonlar sunan Nikon Df, geçmişe dönük olarak tüm AF-S, AF-S ve AF Nikkor Lenslerin yanısıra pre-AI olarak bilinen tüm lensler ile uyumlu bir şekilde geliyor.

Nikon Df özellikleri arasında 16.2 megapiksel CMOS sensör ve EXPEED 3 işlemci yanısıra 5.5fps seri çekim hızına sahip. 39 AF noktası, ISO 100 – 12,800 arasında doğal ISO hassasiyetini sayabiliriz.

Nikon Df Tanıtım Videoları ve İlk İzlenimler

Nikon’un artık ikonlaşmış F serisi 35mm film kameralarına benzer görünümle sunulan Nikon Df için tüm tanıtım videolarını ve ilk izlenimleri aşağıda bulabilirsiniz.

Nikon Df Fx-format DSLR fotoğraf makinesinin sadece gövde satış fiyatı $2,746.96 olurken, Nikon Df ve 50mm f/1.8 kit lens ile beraber satış fiyatı $2,996.95. Nikon Df’nin çıkış tarihi ya da raflarda yerini alacağı tarih ise 29 Kasım 2013 olarak belirlenmiş.

Source : Nikon Df Hands-on Videos and First Look Previews

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın