Nikon View NX 2.6.0 ve Capture NX 2.3.5 Yayınlandı

Nikon’un ücretsiz sunduğu fotoğraf düzenleme programı olan ViewNX 2 için yeni bir güncelleme yayınladı. Nikon’un View NX 2.6.0 versiyon numarası ile yayınladığı bu günceleme ile Nikon 1 fotoğraf makineleri ile çekilen fotoğraflarda fokus noktaları görüntülenebilir hale gelmiştir.

Nikon ViewNX 2′yi daha önce duymamış olanlar için küçük bir açıklama ekleyelim. Nikon ViewNX 2 ile fotoğraflarınız üzerinde birçok düzenlemeyi yapabildiğiniz gibi ViewNX 2 üzerinden fotoğraflarınızı paylaşmanızda mümkündür. ViewNX 2 beyaz dengesi, keskinlik, kontrast, pozlama telafisi, kırmızı göz düzenlemesi ve kırpma gibi daha birçok fonksiyon bulunmaktadır. ViewNX 2′nin RAW desteği hatta video desteğininde olduğunu eklemekte yarar var.

Nikon ViewNX v2.6.0 indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Windows 32-bit        Windows 64-bit           Macintosh

Nikon aynı zamanda ücretli sunduğu fotoğraf düzenleme programı olan Capture NX içinde 2.3.5 sürümünü duyurdu. Yayınlanan bu güncelleme ile aşağıdaki değişikler eklenmiştir;

Windows ve Macintosh sürümlerine uygulanan düzenlemeler: Nikon 1 V2 ile çekilen RAW formatlı fotoğraflara destek gelmiştir.
Macintosh sürümü için ek değişiklikler: Mac OS X sürüm 10.8 için destek eklendi.

Nikon Capture NX 2.3.5 indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

Windows        Macintosh

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın