Nikon WT-5A Kablosuz Aktarıcı Satışta

Nikon D4 DSLR fotoğraf makinesinde kullanılmak üzere tasarlanmış olan “Nikon WT-5A Wireless Transmitter” (Kablosuz Aktarıcı) B&H Photo ve Adorama üzerinden 877 $‘ a ön siparişli satışına başlanmıştır. WT-5A sadece Nikon D4 kameraları desteklemektedir. Diğer kameralarla uyumlu değildir.

 

 

Nikon WT-5A ile D4 kameranızı  iPhone veya iPad üzerindeki  web tarayıcınızı kullanarak Hd video çekim başlatma/bitirme dahil olmak üzere kamera denetimlerini çalıştırabilirsiniz. Camera Control Pro 2 ile makinenizi yönetebilirsiniz. Aynı zamanda Nikon D4‘ünüzden çektiğiniz fotoğrafları anında bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz.

 

WT-5A ile daha önceki WT-4A‘ya göre fotoğraflarınızı bilgisayarınıza veya FTP server’a 2 kat daha hızlı aktarabileceksiniz.  WT-5A’nın ilave bir pil ihtiyacı bulunmamaktadır. Kameraya takıldığı an gücünü kamera üzerinden almaktadır.

WT-5A Demo Videoları

 

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın