Nikon Yılın Sörf Fotoğrafları

Perşembe gecesi Yeni Güney Galler’deki Manly Novotel’de birçok ödül arasında Nikon Yılın Sörf Fotoğrafları‘da sahiplerini bulacak. Nikon tarafından seçilen 20 finalist gecede kıyasıya yarışacak. Bu finalistler arasında Bill Morris, Brad Masters, Peter Joli Wilson, John Respondek, Troy Simpson, Ray Collins, Russell Ord, Luke Shadbolt, Simon Williams, Mark Onorati, Andy Chiz, Andrew Shield ve Jon Wright gibi isimler bulunuyor.

Aşağıdaki izleyeceğiniz klip bu yarışmanın ne kadar zorlu geçeceğini çok açık gösteriyor. Bu prestijli yarışma Avusturalya’ da ki sörf fotoğrafçılığı endüstrisinde her yıl kutlanıyor.

©Ray Collins

Ray Collins yukarıda gördüğünüz Mark Mathew’un bir ton ağırlığındaki silindir dalga altındaki fotoğrafıyla Yılın Nikon Sörf Fotoğrafı ödülünün en büyük adayı. Hatta hemen aşağıdaki diğer iki fotoğrafıyla da 2. ve 3.’lük için de adaylar içinde…

©Ray Collins

©Ray Collins

© Troy Simpson

© Bill Morris

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın