Ana sayfa » Photoshop İle Nasıl Makyaj Yapılır? [Photoshop Quick Makeup]

Photoshop İle Nasıl Makyaj Yapılır? [Photoshop Quick Makeup]

By on

Bugün Türk Nikon Photoshop Eğitim serimizde kaldığımızdan yerden devam ediyoruz. Hani bazı fotoğraflar vardır, tamamı siyah beyaz olup sadece tek bir yeri renkli kalır. Ya da fotoğrafın belirli bir kısmı farklı renktedir. İzleyeceğiniz videoda Photoshop programı ile nasıl makyaj yapılacağı anlatılmaktadır. Aslında bu tekniği uygulayarak fotoğraflarınız belirli bir kısmı üzerinde nasıl değişiklik yapılacağını öğreneceksiniz. Son derece basit bu teknikle neler yapabileceğiniz ise tamamen sizin hayal gücünüze kalmıştır.

Türk Nikon Photoshop Eğitim Serisinde İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Haber | Tags: , , , , , , | Comments: 0

Avatar for Serhan Altuğ

1977 yılında İsviçre’de doğdu. Uzun yıllar animasyon, dijital efektler, film çekimi, montaj, kurgu gibi alanlarda çalıştı. Programcılığın ve tasarımın kesişim noktası olan internetin hayatımıza girmesi ile sevdiği işi buldu. 2004 yılında kurduğu kendi firmasında profesyonel web tasarımcısı ve programcısı olarak çalışmakta. Ayrıca sektördeki lider firmaların IT danışmanlıklarını yapmaktadır. Fotoğraf çekmeyi çocukluğundan beri seviyor. Gezmeyi ve gezdiği yerleri fotoğraflamayı çok seviyor. Fotoğrafçılığın dijital büyüsüne kapılarak kendisini bu yönde geliştirmiştir. İyi bir fotoğrafın ancak iyi bir sunumla başarılı olabileceğine inanıyor. Bu yüzden karanlık odanın yerini almış olan “beyazoda” yani bilgisayar ile ilgili dersler veriyor.

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın