Postrgram ile Instagram ve Flickr Fotoğraflarınızdan Mozaikler Oluşturun

Çevrimiçi fotoğraf saklama ve paylaşım sitelerinin başında gelen Flickr ve son dönemde özellikle twitter fotoğraf yükleme programı ve kullandığı fotoğraf filtreleri sayesinde oldukça popüler olan Instagram üzerindeki fotoğraf kolleksiyonlarınızı, setlerinizi kolayca mozaik fotoğraf haline dönüştürebilirsiniz. Ya da bir başka deyişle Flickr ve Instagram üzerinde online sakladığınız fotoğrafları kullanarak dev bir mozaik fotoğraf oluşturabilirsiniz.

Postrgram isimli yeni bir servis Flickr ve Instagram üzerindeki fotoğraflarınızı alıp sizin belirlediğiniz şekilde bir fotoğraf mozaiğine dönüştürebiliyor. Bunun için yapmanız gereken birkaç adım ve sonrasında elinize baskı olarak kendi fotoğraflarınızdan oluşmuş tek ve büyük bir fotoğrafın (sizin belirlediğiniz ana fotoğraf) mozaik hali geçiyor.

Postrgram web uygulamasının sizden istediği ilk şey Flickr veya Instagram sitelerinde kullandığınız ve fotoğraflarınızı sakladığınız kullanıcı adınız. Postrgram’ın mozaik fotoğrafı oluşturabilmesi için bu hesaplarda en az 50 fotoğrafın olması gerekiyor. İkinci adım mozaik fotoğrafın ana fotoğrafını belirlemeniz. Buna göre diğer fotoğraflardan bu ana fotoğraf oluşacak şekilde bir mozaik oluşturuluyor. Bunun için ana fotoğrafın linkini atabilir ya da fotoğrafın çekim zamanını belirtebilirsiniz. Gerisini Postrgram hallediyor.

Belirli boyutlara göre fiyatlar ise Postrgram sitesinde aşağıdaki gibi belirlenmiş.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın