Sony Fotoğraf Yarışması 2020 (SKT: 14 Ocak 2020)

Sony Fotoğraf Yarışması 2020 ! Sony World Photography Awards için son katılım tarihi 14 Ocak 2020’dir. Dünya Fotoğraf Örgütü tarafından düzenlenen profesyonel yarışmada yer alacak tüm çalışmalar, dünyanın en seçkin çalışmalarını ödüllendirerek sergilenmeyi bekliyor.

Jüriler, teknik açıdan mükemmel, heyecan verici ve çağdaş fotoğrafçılığın yapabilecekleri üzerine yeni bir bakış açısı sunan seri arıyorlar. Aksi görülmeyen işleri ortaya çıkarmak ve dünya çapındaki izleyicilerle paylaşmak istiyorlar.

Yeni fotoğrafçılar için ödüller yayıncılık fırsatlarına, galeri temsilciliğine ve dünya çapındaki sergilere kapı açabilir. Lokal sanatçılar için ödüller, kişisel projeleri paylaşmak ve ortama olan tutkunuzla tanınır olmak için küresel bir platform sunar.

Sony Fotoğraf Yarışması 2020 için sanatçılar, aşağıdaki kategorilere birden fazla eser dizisi girebilir: Mimari, Yaratıcı, Keşif, Belgesel, Çevre, Peyzaj, Doğal Dünya ve Vahşi Yaşam, Portre, Natürmort ve Spor.

Ödüller:

– Yılın Fotoğrafçısı, Somerset House, Londra’daki Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Sergisi’ne dahil olan ve bir dizi Sony dijital görüntüleme ekipmanı olan 25.000 ABD Doları (USD)

– On kategoride kazanan, Londra’daki Somerset törenine, bir dizi Sony dijital görüntüleme ekipmanına, Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri kitabında yayınlanmasına, Londra’daki Somerset House’deki Sony Dünya Fotoğrafçılık Ödülleri Sergisine dahil olan uçuşlara ve konaklamalara katılacak

– 1., 2. ve 3. sırayı kazananlara Ödül töreni bileti, Sony World Photography Ödülleri kitabında yayınlanma, Londra’daki Somerset House Sony World Photography Ödülleri Sergisi’ne katılım

– Kısa listeli fotoğrafçılar – Londra, Somerset House’daki Sony World Photography Awards Sergisinde dijital ekranlarda gösterilen eserlerde yer alacak.

Sony Fotoğraf Yarışması 2020 için başvuru ve ilgili detaylara bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.

Devam etmekte olan tüm fotoğraf etkinliklerini Fotopedi Fotoğraf Yarışmaları sayfası üzerinden takip edebilirsiniz. Sonucu açıklanmış diğer fotoğraf yarışmaları için tıklayınız.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın