Ana sayfa » Türk Nikon Dergisi Yayın Hayatına Başladı

Türk Nikon Dergisi Yayın Hayatına Başladı

By on

Türk Nikon, başta Nikon haberleri olmak üzere fotoğraf ile ilgili birçok farklı kaynaktan edindiği bilgileri Türkçe olarak okuyucuları ile buluşturmaktadır. Bunun yanısıra Türk Nikon ekibi olarak fotoğraf çekim teknikleri, fotoğrafçılık terimleri gibi geriye dönük olarak kaynak olabilecek yazıları da sunmaktayız.

Henüz yayın hayatımızın başında ve 2012 yılına gülümsediğimiz bu günlerde, Türk Nikon üzerindeki yazılardan derlenerek hazırladığımız Türk Nikon Dergisi’nin 1. sayısını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Yıl 1 ve Ocak 2012 itibariyle Sayı 1 ile Türk Nikon Dergisi artık yayında. Derginin pdf olarak hazırlanmasını bizzat üstlenerek tamamlayan Türk Nikon Forum’dan Can arkadaşımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Türk Nikon Dergisi’nin birinci sayısını buradan indirebilirsiniz. Ayrıca yan kısımda indirilebilir link şeklinde bulabilirsiniz.

Türk Nikon – Nikon gövdeler, Nikon kompakt, Nikon lensler, Nikon fiyatları, fotograf, fotoğraf çekim teknikleri, dijital fotoğraf Makineleri ve Nikon ile çekilmiş fotoğrafları son kullanıcı ile buluşturan bilgi paylaşım amaçlı fotoğraf sitesidir.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Category: Dergi | Tags: , , , | Comments: 2

Avatar for Alper Orus

"Fotoğraf sanatı, insanın bakış açısını yalın bir şekilde sunduğu ve kendine özgü şekilde bu bakış açısını yansıttığı bir sanattır. Teknolojinin geliştiği her noktada bu bakış açısını sergileyen yine insanın ta kendisi olacaktır."

Görüşler

2 görüş var “Türk Nikon Dergisi Yayın Hayatına Başladı

  1. link 2. sayıya yönleniyor, 1. sayıya gitmiyor.

Bir yorum bırakın