Türk Nikon Forum`da Nikon D7000 İle Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Nikon`un Türkiye`deki tek adresi olma hedefi ile açtığımız Türk Nikon Blog sayfamız anında ilgi görmeye başlayınca, Nikon`cuların ve Fotoğraf tutkunlarının paylaşımda bulanabileceği bir Forum alanımız olsun istedik.

Oldukça ilgili gören Türk Nikon Forum`u, son zamanlarda seviyeli, paylaşımcı ve fotoğraf konusunda her türlü yardıma can atan kullanıcıları ile birlikte Türkiye`de son zamanlarda bu boşluğu doldurmaya aday bir yol izlemekte.

Bizde 6 aydır en çok paylaşımda bulunan başlıkları bulup, kendi içindeki kategorilerde ki paylaşılmış resimlerden en iyi 10 fotoğrafı seçip Türk Nikon Blog üzerinden paylaşmak istedik. Öncelikle dikkatimizi çeken D7000 ile çekilmiş resimlerin paylaşım sayfası oldu. Türk Nikon Forum yöneticilerimizden bari arkadaşımızın başlatmış olduğu sayfada, öncelikle Forum takipçilerimizin kendilerinin Nikon D7000 ile çekmiş oldukları fotoğraflar paylaşılmakta.

Konuyu başlatan bari arkadaşımız olduğundan, ilk altı aylık periyotta, kendisinin çekmiş olduğu fotoğraf sayısı ilk 10`da  daha fazla bulunmakta. Ama bymeric ve _CHARLOTTE_ arkadaşlarımızın da iki güzel karesi bu alanı süslemekte. Öncellikle kendilerine bu güzel kareler için teşekkür ederiz. Umarız bir sonraki altı ayın sonunda farklı takipçilerimizinde Nikon D7000 ile çekilmiş fotoğraflarını bu alanda paylaşabiliriz.

Türk Nikon Forum`da Nikon D7000 İle Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın