Anket : Nikon D7100’ü Nasıl Buldunuz? Terfi Etmeyi Düşünür müsünüz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçen hafta sizlere polarize filtre kullanıyor musunuz? diye sormuştuk. Bu hafta ibreyi yeni duyurulan Nikon D7100 dijital SLR fotoğraf makinesine çeviriyoruz ve D7100 hakkında kısaca görüşlerinizi ve duyurulan özellikleri sonrası ilk izlenimlerinizi almak istiyoruz.

Nikon D7100 resmi olarak duyurulduktan sonra özelliklerine hızlıca baktığımızda 24.1 megapiksel CMOS sensör, EXPEED 3 işlemci, 6fps seri çekim hızı, 2016-pixel RGB sensör, ISO 100 – 6400 arasında doğal ISO hassasiyeti ve 51 AF noktası gibi belirgin ve öne çıkan özellikleri görebiliyoruz. Nikon D7100 ile ilgili tüm detayları Türk Nikon özel Nikon D7100 sayfasında bulabileceğinizi belirtip anket sorusunun şıklarına geçebiliriz.

nikon-d7100-03

Nikon D7100’ü Nasıl Buldunuz? Terfi Etmeyi Düşünür müsünüz?

Bu haftaki anket sorumuz Nikon D7100 ile ilgili ilk izlenimler oluyor. Nikon D7100 resmi duyuru ve özellikleri sonrasında siz de oluşan ilk değerlendirmeyi anket sorusunun seçeneklerine dağıtmaya çalıştık. Elbette şıklarda eksik kalan seçenekler mutlaka vardır. Bu yüzden diğer seçeneğini işaretleyerek görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirseniz çok memnun oluruz.

  • Güzel özelliklere sahip, geçebilirim
  • Özelliklerini yeterli bulmadım, düşünmüyorum
  • Güzel özelliklere sahip ama geçersem tam kareye geçerim
  • Özellikleri güzel ama bana giriş seviyesi model yeterli
  • Diğer, yorum bırakabilirsiniz

Hafta boyunca Türk Nikon anasayfada ve sağ panelde yer alacak olan anketimiz için oylarınızı ve eklemek istedikleriniz varsa yorumlarınızı bekliyoruz.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: