Ana sayfa » Çok Yönlü ve Tam Kullanıcı Kontrollü P310

Çok Yönlü ve Tam Kullanıcı Kontrollü P310

By on

Nikon Coolpix P310 01 Şubat 2012 tarihinde duyurduğu 11 yeni kompakt serisinden. f/1.8, 24mm geniş açı lensi ve VR özelliği ile yüksek kontrasta sahip keskin görüntüler elde edilebilirsiniz. 4.2x optik zoom sayesinde özellikle iç mekanlar çekimlerinde yaratıcı fotoğraflar çekilebilirsiniz. Arkadan aydınlatma CMOS sensörü sayesinde yüksek görüntü kalitesinde fotoğraflara sahip olabilirsiniz.

Coolpix P310 P / S / A / M pozlama modları haricinde U modu sayesinde sık kullandığınız ayarları saklayabilirsiniz. Dolu pil ile yaklaşık 230 fotoğraf çekebilirsiniz. Nikon Coolpix P310 siyah ve beyaz olmak üzeri iki modeli bulunmakta. Eye-Fi kart desteği mevcut. Coolpix P310 orjinal adaptörü haricinde USB ile de şarj edebilirsiniz.

Nikon Coolpix P310 dijital kompakt fotoğraf makinesi özelliklerini Türk Nikon farkıyla topladık ve Nikon Kompakt altında kendi sayfasını oluşturduk. Nikon Coolpix P310 ile çekilmiş fotoğraflar, Kullanım Kılavuzu ve satış fiyatına ilişkin bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 4 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 4 İndir

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın