Konuk Fotoğrafçı

Türk Nikon olarak fotoğraf aşkına farklı birşey daha yapalım istedikKonuk Fotoğrafçı” adı altında yeni bir yazı dizisine başlayarak kısa sürelide olsa bu tüketimin önüne geçmek, sizleri değerli Türk fotoğrafçılar ile buluşturmak istedik. Bu buluşma sırasında fotoğrafçılarımızı sizlere tanıttığımız gibi onların kendi seçmiş oldukları birbirinden güzel fotoğrafları her birini özel hikayesiyle birlikte fotoğrafçılarımızın ağzından sizlere aktarıyor olacağız. Böylelikle fotoğrafçılarımızı tanımakla kalmayıp onların düşüncelerini, bakış açılarını, tarzlarını ve tekniklerini de sizlere buluşturmuş olmayı hedeflemekteyiz. İnternet üzerindeki fotoğraf telaşına kısa bir mola verip, Türk fotoğrafçıların fotoğraflarını ve bu fotoğrafların kendine özgü hikayelerini sindire sindire keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyoruz.

Nasıl isimlendirirsiniz bilmiyoruz -belki bir eskiye dönüş- ama sonuçta eğer bir fotoğraf bin kelimeye bedelse doya doya seyredebileceğiniz şekilde olması gerektiğini düşünüyoruz. Bunu sizlere bu şekilde sunabilmek en büyük arzumuz. Açıkçası bu proje bizleri şimdiden çok heyecanlandırıyor. Sizlere ulaştırmak istediğimiz o kadar çok fotoğrafçı var ki… Umarız beğeniyle bu yazı dizimizi takip ediyor olursunuz.

Türk Nikon Dergi ile birlikte sunduğumuz konuk fotoğrafçı eki ile birlikte başlatmış olduğumuz konuk fotoğrafçı serisini bir adım öteye taşımış oluyoruz. Türk Nikon anasayfasında kendi anlatımlarıyla ağırladığımız konuk fotoğrafçılar ve birbirinden güzel fotoğrafları artık Türk Nikon Dergi’sinin formatında okuyucularıyla buluşuyor ve biz de ağırladığımız konuk fotoğrafçıları daha güzel bir şekilde sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Güncel Konuk Fotoğrafçı Eki

Özlem Yavuz

PDF İndir

Konuk Fotoğrafçı Arşivi

Temmuz 2012 – Hüseyin Sakaoğlu – Jamaika

Ağustos 2012 – Kutay Kösem – Jamaika

Sizde bu projenin içinde yer almak istiyorsanız. Bizimle info@fotopedi.org adresinden irtibata geçebilirsiniz. Konuk Fotoğrafçı adaylarından beklentimiz; kısa özgeçmişinizle birlikte, en fazla 10 fotoğraftan oluşan tercihen bir konu etrafında toplanmış portfolyonuzu (Nikon’la çekilmiş olması şartı aranmamaktadır) her bir fotoğrafınızın hikayesiyle birlikte bize e-mail ile göndermeniz. Gönderinizi takiben yapılacak değerlendirme neticesinde sizde bu projenin bir parçası olabilirsiniz.

Published on :

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın