En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

Yine bir 14 Şubat sevgililer günü yaklaşıyor. Eminiz ki bir çoğunuz çoktan strese girmeye başlamıştır. Sevgilime ne hediye alsam? Alacağım bu hediye farklı olduğu gibi çok beğenilse hatta arkadaş çevresinde de hep konuşulsa, düşünmesi ile güzel değil mi?

En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

Sizler için bir ön araştırma yaparak farklı hediye ve bütçe seçenekleriyle sizlere tercihler oluşturmaya çalıştık. Umarız bu seçeneklerden biri ilginizi çeker ve sevgiliniz tarafından beğenilir. Önerilerimize başlamadan önce birbirinden farklı renk ve özellik seçeneğiyle bir Nikon Coolpix‘lerden birini sevgilinize alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Sevgilinize DSLR Alın

Sevgiliniz fotoğrafçılığa yeni merak salıyorsa ve çok ilgili ise ona bütçenize göre D3100 veya D5100 alabilirsiniz. Bu giriş seviyesi DSLR makineler fotoğrafçılığa yeni başlayan bir kişi için idealdir. Özellikle D3100 kırmızı renk seçeneğiyle kız arkadaşınız için alınabilecek çok güzel bir hediye olabilir.

Canvas Baskı Tablo Hediye Edin

Sevgiliniz fotoğraf çekiyor ise onun çektiği fotoğraflar içinde en sevdiğini veya ikinize ait en güzel fotoğrafınızı duvarınızı süsleyecek şekildeCanvas Tablo” yaptırabilirsiniz. Canvas baskı, tuval üzerine yağlı boya havasında, kabartma dokusu olan dijital bir baskı türü olup, duvarınızda harika bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Canvas baskı için size Plus Canvas‘ı önerebiliriz. Plus Canvas hem internet üzerinden sipariş alması, yüklemiş olduğunuz fotoğrafta çeşitli efektlerle düzenleme yaptırmasının yanında çok kaliteli baskı ve hızlı teslimatıyla tavsiye edeceğimiz canvas baskı yapan firmalardan biridir.

Foto Kitap Hediye Edin

Bizce sevgilinize verilecek en farklı ve en güzel hediyelerden biri “Foto Kitap”‘tır. Foto Kitap, size sevgilinizle birlikte çekilmiş  en güzel fotoğraflarınızı, her bir fotoğrafın hikayesiyle birlikte oluşturma imkanı sunuyor. Foto Kitap, sizin için uzun yıllar saklanabilecek hep konuşulacak çok özel bir hediye seçeneği olacaktır. Foto kitap için fottom.com ‘u tercih edebilirsiniz.

Fotoğraflarınızdan Kolaj Yaptırın

“Kolaj”, resimden resim yapma olarak bilinir. Sevgilinizle çekilmiş fotoğrafları tek bir fotoğraf ya da poster boyutunda birleştirip hediye edebilirsiniz. Tek tek fotoğraflarınızdan oluşturulmuş olduğunuz bu fotoğraflar bütünü benzersiz bir hediye olacaktır. 

Fotoğraf Gezisi veya Atölye Hediye Edin

Şuan birbirinden güzel fotoğraf gezileri var. Alın Nikon‘unuzu yanınıza sevgililer gününü fırsat bilip hem birkaç günlüğüne tatil yapın, hem yeni yerler keşfederek fotoğraf çekmenin keyfini çıkarın. Eğer böyle bir gezi için sizin vaktiniz yoksa sevgilinize ilgi duyduğu atölyelerden birini hediye edin. Gezi ve atölye tercihleri için fotoğrafçılık adına çok güzel işler yapan uzman kadrosuyla dikkat çeken yaklaşık 12 yıllık fotoğraf merkezi Fototrek‘i tercih edebilirsiniz.

 

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

Bir yorum var“En Güzel Sevgililer Günü Hediyeleri

Cevap Yazın