Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçtiğimiz hafta sizlere “Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?” diye sormuştuk. Kameramızı ve ekipmanlarımızı nasıl koruduğumuza ve sakladığımıza yönelik sorduğumuz bu soruya karşılık sizden beklediğimiz cevaplar ise evet ve hayır şeklinde olmuştu.

Kameranız ve Ekipmanlarınız için Fotoğraf Çantası Kullanıyor musunuz?

Hafta boyunca Türk Nikon anasayfa üzerinde açık olan ankete katılım oranı ve cevaplarına dair detayları ise hem size hem kendimize bilgi olması açısından grafik olarak sunuyoruz.

Kısaca toparlamak gerekirse anketimize oy kullanan toplam 161 kişiden 151’i kamera ve ekipmanını korumak ve saklamak için fotoğraf çantası kullanıyor. Bu hafta oldukça belirgin bir sonuçla karşılaştığımız için %93 ile fotoğraf çantası kullananlar ağırlıkta. Sadece 11 kişi fotoğraf çantası kullanmak yerine başka şekilde kameralarını muhafaza ettiklerini belirtmiş.

Her hafta farklı bir soruyla sizlerin karşısına çıkacak Türk Nikon Haftalık Anketi’nin sizlerin katkılarıyla fotoğraf dünyasında farklı bir arşiv oluşturacağını düşünüyoruz. Oylarınız için teşekkür ediyoruz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın