Nikon D3200 ve WU-1a Kablosuz Adaptörün Video Demosu

Bu video, Nikon D3200 ile WU-1a kablosuz mobil adaptörü ile nasıl çalıştığını göstermektedir. Biliyoruz ki şuan için WU-1a adaptörü D3200 ve sadece Android cihazlarda çalşmaktadır, iPhone uygulaması bu yıl sonuna doğru geleceği söylenmektedir.

Nikon, mevcut DSLR modellerinede WU-1a desteğini verip vermeyeceği pek açık değildir.

WU-1a başlıca özellikleri;

  1. Kablosuz bir bağlantı üzerinden akıllı cihazlar ile (Android) veri transferi için fonkisyonel bir cihaz.D3200 ile çekilmiş görüntüleri veya  daha önce kayıt yapılmış bir hafıza kartının D3200 üzerine takılması ile içindeki görüntülerin, desteklenen akıllı bir cihaza kablosuz olarak aktarımını sağlar. Transferi yapılan görüntüler gerek akıllı cihazın ekranında gerekse sosyal medya üzerinden paylaşımı rahatlıkla sağlanabilir.
  2. Kameranın  ekranı Android cihazlar üzerinden kontrol edilebilir yada fotoğraf çekimleri akıllı cihazlar üzerinden yapılabılabilmektedir. D3200 uzaktan kumanda edilebildiği gibi; kameranın AC adaptörü bağlı olsun veya olmasın pil göstergesi, kalan poz sayısı, enstantane hızı ve diyafram ayarı, odak noktaları gibi bilgileride akıllı cihazlar üzerinden izlenebilmektedir.


Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın