Nikon Df Satış Fiyatı Belli Oldu

Nikon Df resmi duyurusu geçtiğimiz günlerde Nikon tarafından yapıldı. Her yeni Nikon ürününde olduğu gibi Nikon Df resmi duyurusu sonrasında en çok merak edilen konu yeni Df’nin dağıtımına ne zaman başlanacağı ve elbette satış fiyatı oldu.

Yeni Nikon Df,  16.2 megapiksel CMOS sensör ve EXPEED 3 işlemci yanısıra 5.5fps seri çekim hızına sahip. 39 AF noktası ile duyurulan Nikon Df, ISO 100 – 12,800 arasında doğal ISO hassasiyeti sunuyor. Enstantane, ISO hassasiyeti, pozlama telafisi gibi ayarlar için mekanik butonlar sunan Nikon Df, geçmişe dönük olarak tüm AF-S, AF-S ve AF Nikkor Lenslerin yanısıra pre-AI olarak bilinen tüm lensler ile uyumlu bir şekilde geliyor.

Nikon’un nostaljik görünümlü FX format dijital SLR fotoğraf makinesi ilk örnek fotoğraflar ve tanıtım videoları yazılarımıza ise ilgili linklerden bakabilirsiniz.

nikon-df-front-silver

Nikon Df DSLR Fotoğraf Makinesi Satış Fiyatı

Nikon Df resmi duyurusunun hemen ardından Amazon ve Adorama üzerinden ön siparişli satışlar başlatıldı. Fiyat listelemelerine baktığımızda ise genel olarak aşağıdaki gibi bir tablo mevcut.

Nikon Df Fx-format DSLR fotoğraf makinesinin sadece gövde satış fiyatı $2,746.96 olurken, Nikon Df ve 50mm f/1.8 kit lens ile beraber satış fiyatı $2,996.95. Nikon Df’nin çıkış tarihi ya da raflarda yerini alacağı tarih ise 29 Kasım 2013 olarak belirlenmiş.

Source : Nikon Df DSLR Camera Available for Pre-Order

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın