Nikon İnternet Mağazaları Geliyor – Nikon Store

Hybris yazılım, Nikon Avrupa’nın Nikon ürünlerini tüketicilere direkt olarak sunacağı online mağazaları da içeren bir e-ticaret çözümü geliştirdiğini bildiren bir basın bülteni yayınladı. Hybris, önde gelen çok kanallı ticaret ve iletişim yazılım firması, Nikon Avrupa için Hybris’in çok kanallı Ticari Suite temelli B2B ve B2c çözümü geliştirdiğini duyurdu. Hybris ile temeli atılan Nikon’un yeni çok kanallı ticaret girişimi, Nikon Dealer Net (B2B) ve Nikon Store (B2C) 2012’nin sonuna kadar 35’den fazla Avrupa coğrafyasına yayılacak.

Darısı Türkiye’nin başına diyelim. Ancak bildiğiniz üzere Türkiye Nikon Asya bölümünde kabul ediliyor… Umarız bu proje ilerleyen günlerde Dünya çapında yayılır veya Avrupa birliğine kabul ediliriz:)… Tabiki fiyat avantajı sağlaması koşuluyla…

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın