Ana sayfa » Terkedilmiş Arabaların Arka Koltuklarından Fotoğraflar

Terkedilmiş Arabaların Arka Koltuklarından Fotoğraflar

By on


Alicia Rius, 1982 İspanya doğumlu. Barcelona`da okuduktan sonra Londra`da Webster Üniversitesi`nde Uluslararası Pazarlama okudu. Hollanda`nın Amsterdam şehrinde yaşıyor.

Geçen günlerde yeni bir fotoğraf dizisi yayınlandı. Konusu; bizim de yaşadığımız bölgelerde sadece küçükken oyun amaçlı dikkatimizi çeken “Terkedilmiş Arabaların Arka Koltuklarından Fotoğraflar”. Belli bir yaştan sonra ilgi duymadığımız bu arabalarda meğer ilham verici görüntüler de varmış. İlk karşılaştığınız noktada yada çevrenizde bildiğiniz bu şekilde arabalar var ise aşağıdaki fotoğraflar belki ilham verir.

Alicia Rius bu fotoğraf serisini şu şekilde tanıtıyor; Bu projede amaç terkedilmiş nesnelerdeki gizli hazineleri keşfetmekti. Terkedilmiş arabalar içinde bunu arama gibi bir planım veya düşüncem yoktu. Tamamen tesadüf. Aslında terkedilmiş arabalar beni buldu diyebilirim. Bense bu tenekeleri romantik bir şekilde içlerini açmak ve ölümsüzleştirmeye çalıştım.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 2018, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Luminar programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 2018 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 2018 İndir

Yorum yapan ilk kişi olun.

Bir yorum bırakın