Türk Nikon Anneler Günü Hediyesini Kazanan Belli Oldu

Bir anneler gününü daha geride bıraktık. Ülkemizde bu sene 13 Mayıs 2012 Pazar günü kutlanan anneler günü için bizden size anneler günü hediyesi olarak “Doğum ve Bebek Fotoğrafçısı” Tuba Sönmezöz’ün katkılarıyla bir anne adayımıza veya annemize çok özel bir hediye vermek istemiştik.

Ödülümüzü kazanmak için öncelikle Facebook’da bizleri beğenen ve ilgili yazının yorum kısmına anneler günüyle ilgili değerli görüşlerini aktaran anne adayları, anneler, eşler ve çocuklara sunmuş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Biz de Türk Nikon olarak tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz.

Türk Nikon olarak açtığımız anneler günü hediyesi yazısı 14 Mayıs 2012 itibariyle sonlanmış bulunuyor. Bizden size anneler günü hediyesi yazısına gelen 50’yi aşkın yorum arasından Türk Nikon ekibi olarak yaptığımız çekilişte kazanan kişiyi belirledik.

Hülya Hanım’ın anneler günü yorumunu yukarıda görebilirsiniz. Kendisi bizim anneler günü hediyemizi kazanan kişi olmuştur. Türk Nikon olarak Hülya Hanım’ı tebrik ediyoruz.  Hülya Hanım’a en kısa zamanda bıraktığı yorumda kullandığı eposta adresinden ulaşacağız.

Anneler günü hediye çekilişinde Hülya Hanım’ın yedeği ise Hasan Elmaoğlu olmuştur.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: