Türk Nikon Dergisi Mart Sayısı Yayında

2012 yılında yayınlamaya başladığımız ve sizler tarafından yoğun ilgi alan Türk Nikon Dergisi`nin 3. sayısı olan Mart Sayımız yayında.

Mart ayı kapak konumuz, fotoğrafçılık dünyasının yeni oyuncağı Nikon D800. Ayrıca fotoğrafçılık ile ilgili temel konularımızdan olan Exif Nedir ve Nasıl Görüntülenir, Tripod Kullanımı ve Seçimi ve Shutter Sayısı Nasıl Öğrenilir ile ilgili yazılarımızı okuyabilirsiniz. Tamron SP 24-70mm f/2.8 ve Tokina 11-16mm f/2.8  lensler ile ilgili haberlerinde bulunduğu Güncel Türk Nikon Haberleri sayfalarımız yine dopdolu.

Türk Nikon Mart Sayımızın diğer konuları ise;

Türk Nikon ana sayfasından ulaşabileceğiniz güncel dergimize artık kendi sayfasındanda ulaşabilirsiniz. Türk Nikon Dergi sayfasından güncel dergimiz haricinde eski sayılarımızada ulaşmanız artık mümkün.

Bu ve geçen sayımızda aylık dergimizi katalog haline getirerek sunumunu güzelleştiren  Creative Works Community ’den Cem Kenger‘e ve dergimizin tasarım ve düzenlemeden sorumlusu Sh@rKs-PoWeR ‘a teşekkür ederiz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

3 comments on “Türk Nikon Dergisi Mart Sayısı Yayında

 1. Avatar for Ersin Tuban

  Ömer Serme

  Dergiyi PDF olarak indiremiyorum, online okuma şansım yok maalesef, tablete atıp hazmede ede okuyorum, ilgilenirseniz Sevinirim.

  • Merhaba Ömer Bey,

   Türk Nikon dergisi ücretsiz olarak dijital ortamda online olarak temin edilebilir durumdadır. Dergiyi okurken alt kısımda bulunan pdf linkinde bir problem vardı. Giderildi. Şu an tekrar pdf olarak indirebilirsiniz.

   İyi okumalar

 2. Avatar for Ersin Tuban

  Ömer Serme

  Evet problem giderilmiş indirdim, teşekkür ederim Alper bey.

Cevap Yazın