Ana sayfa » Türk Nikon Dergisi Şubat Sayısı Yayında

Türk Nikon Dergisi Şubat Sayısı Yayında

By on

2012 yılı Ocak sayısı ile yayın hayatına başlayan ve siz takipçilerimiz tarafından büyük beğeni alan aylık “Türk Nikon Dergisi”, Şubat Sayısı ile yeniden sizlerle.

Bu sayımız da öncelikle sizler için güncel Nikon haberlerini toparladık ve sitemizde güncel olarak yayınladığımız fotoğraf etkinliklerinden bir kesit sunduk. Ardından geride bıraktığımız 2011 yılına bir bakış yaparak Nikon’un çıkardığı ürünler anlamında karnesini çıkardık. Yeni çıkan amiral gemimiz Nikon D4 ve 85mm f/1.8G ye tam sayfa ayırmazsak zaten olmazdı. Temel fotofrafçılık rehberi bölümümüzde ise;

konularına yer verdik. Aynı zamanda piyasa fiyatlarının ortalamasını alarak Güncel Nikon Fiyatlarını da sizler için bu sayımızda toparladık. Bu ve geçen sayımızda aylık dergimizi katalog haline getirerek sunumunu güzelleştiren  Creative Works Community ‘den Cem Kenger‘e ve dergimizin tasarım ve düzenlemeden sorumlusu Sh@rKs-PoWeR ‘a teşekkür ederiz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 2018, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Luminar programını tavsiye ediyoruz.

Luminar 2018 için kupon kodu "FOTOPEDI" kullanarak €10 daha indirim elde edebilirsiniz.Luminar 2018 İndir