Türk Nikon Dergisi Şubat Sayısı Yayında

2012 yılı Ocak sayısı ile yayın hayatına başlayan ve siz takipçilerimiz tarafından büyük beğeni alan aylık “Türk Nikon Dergisi”, Şubat Sayısı ile yeniden sizlerle.

Bu sayımız da öncelikle sizler için güncel Nikon haberlerini toparladık ve sitemizde güncel olarak yayınladığımız fotoğraf etkinliklerinden bir kesit sunduk. Ardından geride bıraktığımız 2011 yılına bir bakış yaparak Nikon’un çıkardığı ürünler anlamında karnesini çıkardık. Yeni çıkan amiral gemimiz Nikon D4 ve 85mm f/1.8G ye tam sayfa ayırmazsak zaten olmazdı. Temel fotofrafçılık rehberi bölümümüzde ise;

konularına yer verdik. Aynı zamanda piyasa fiyatlarının ortalamasını alarak Güncel Nikon Fiyatlarını da sizler için bu sayımızda toparladık. Bu ve geçen sayımızda aylık dergimizi katalog haline getirerek sunumunu güzelleştiren  Creative Works Community ‘den Cem Kenger‘e ve dergimizin tasarım ve düzenlemeden sorumlusu Sh@rKs-PoWeR ‘a teşekkür ederiz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

3 comments on “Türk Nikon Dergisi Şubat Sayısı Yayında

 1. Avatar for İlker Laçalar

  Erdem Sezgin

  Merhaba,

  İzmit’te yaşıyorum Derginizi gazete bayilerinden bulamıyorum. Şu sıralar İstanbul’a da gidemedim. Derginizin 1. sayısını da edinmek istiyorum. Banka havalesi ile satın almam mümkün mü?

  2. sayı ve diğer sayılar için İzmit’te dağıtım yaptığınız bayiileri siz biliyor musunuz?

  • Merhaba Erdem Bey,
   Öncelikle beğeniniz ve takibiniz için teşekkür ederiz. Türk Nikon dergisi ücretsiz ve online internet üzerinden sitemizde bulabileceğiniz bir dergidir. Dergimizin 1. sayısı olan olan Ocak 2012’yi https://www.fotopedi.org/dosya/dergi/201201/ adresinden okuyabilirsiniz. Türk Nikon ile ilgili en son haberleri facebook ve twitter üzerinden bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

   • Merhabalar Fotoğrafçılık ve Kameramanlık öğrencisiyim sürekli olarak bazı dergileri takip ediyorum. Türk Nikon’u da bu listeye eklemek istiyorum. 1. sayıyı elektronik ortamda değilde çıktı halinde ücrete mukabil temin etmek mümkün müdür?

    İlginize ve emeğinize teşekkür ederim

Cevap Yazın