Nikon 18-55mm VR İle Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Türk Nikon Forum üzerinde paylaşılan Nikon 18-55mm VR kit lens ile çekilmiş fotoğraflar ile karşınızdayız. 18-55mm VR lens küçük boyutu ve hafifliği ile ön plana çıkan başlıca Nikon kit lenslerinden biridir. Lens üzerinde SWM (Silent Wave Motor) olarak adlandırılan kompakt motor bulunmaktadır.

Bildiğiniz üzere daha önce Nikon D7000 ile çekilmiş fotoğraflardan en iyi 10 yapmıştık. Aynı şekilde Türk Nikon Forum üzerinde açılmış olan Nikon 18-55mm VR sayfasında paylaşılmış resimler arasında beğendiğimiz 10 tanesini blog üzerinden paylaşalım istedik.  Bu alanda paylaşımda bulunan sadece bir üyemiz olduğundan(aynı zamanda Forum Yöneticimiz), seçilen resimler o kişiye ait. Sh@rKs-PoWeR arkadaşımıza bu güzel paylaşımları için teşekkür ediyor ve sizlerin de paylaşımlarınızı bekliyoruz. Ayrıca Forum üzerinde tüm üyelerimizin paylaşmış oldukları resimleri görebilirsiniz.

Nikon 18-55mm VR İle Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın