Türk Nikon Fotoğraf Etkinlikleri

Türk Nikon olarak kurulduğumuz günden bu yana “Fotoğraf Aşkına” adımlar atmaya gayret etmekteyiz. Nikon’un Türkiye’deki en keyifli adresi Türk Nikon, Nikon gövdeler, Nikon kompakt fotoğraf makinesi ya da Nikon objektif /lens kullanan Türk kullanıcılarının ve fotoğraf severlerin buluştuğu bir ortamdır.

Eğer fotoğraf ile ilgili bir topluluk oluşturmaya çalışıyorsanız, bir fotoğraf yarışması düzenliyor ya da bir fotoğraf sergisi hakkında duyuru yapmak istiyorsanız artık Türk Nikon üzerinde bunu fotoğraf severlere duyurabileceğiniz bir alan bulunuyor.

Türk Nikon Fotoğraf Etkinlikleri” olarak sunduğumuz özel alanda sadece yukarıda bahsettiğimiz şekilde etrafımızdaki fotoğraf olaylarını sizlere tek bir yerden sunuyor olacağız. Ayrıca bu fotoğraf etkinliklerini Türk Nikon ana sayfasında kenar kısımda kolay ulaşılabilir şekilde görüyor olacaksınız.

Daha geniş bir kitleye duyurmak istediğiniz her türlü fotoğraf etkinliği için Türk Nikon iletişim sayfasını ya da info [at] fotopedi.org eposta adresini kullanabilirsiniz. Sizi dinliyor olacağız.

2011 National Geographic Fotoğraf Yarışması’ndan bir kare-

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın