Yarı Yıl Tatili Geldi, Fotoğraf Çekiyorum!

Okullar yarı yıl tatiline girdi ve bugün öğrenciler karnelerini aldılar. Yarı yıl tatili için hem gençlerin hem de çocukları için ailelerin başta tatil planları olmak üzere sömestr için düşündükleri etkinlikler mutlaka vardır. Türk Nikon olarak yarı yıl tatilini fotoğraf çekerek geçirmek isteyen 12 ve 16 yaş arası gençler için IFSAK’ın düzenlediği fotoğraf kursu, “Fotoğraf Çekiyorum!” sloganı ile sitesinde duyurulmuş.

23 Ocak – 03 Şubat 2012 tarihleri arasında yapılacak seminerin eğitmeni Hacer Yılmaz. IFSAK sayfasındaki duyuru ise aşağıdaki şekilde yapılmış. Ayrıntıları IFSAK 12-16 Yaş İçin Fotoğraf Seminerleri sayfasında bulabilirsiniz.

İFSAK‘ta 2012 Yarıyıl tatilinde 12-16 yaş gençler için fotoğraf kursu başlıyor. Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, etkili fotoğrafları nasıl çekerim diyorsanız İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği) sizlere bu yarıyıl tatilinde güzel bir imkan sunuyor.

İki haftalık eğitim şeklinde düzenlenecek olan seminerde; fotoğraf makineleri, kompozisyon, çekim teknikleri, fotoğrafta ışık, fotoğraf tarihi gibi konular işlenecek. Ayrıca siyah-beyaz fotogram yapmak için karanlıkoda uygulaması yapılacaktır. Kurs sonunda öğrencilere bir sertifika verilecektir ve kurs bitiminde sergi imkanı da sunulacaktır.

Seminerimiz Pazartesi – Çarşamba – Cuma günleri 13:00-15:00 saatleri arasında yapılacaktır. Seminer boyunca bir şehir içi çekim uygulaması yapılacak ve İstanbul Modern müzesi ziyareti de yapılacaktır.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın