Fotoğraf Çekmek için Özel Gezilere, Yürüyüşlere Katılıyor musunuz?

Türk Nikon haftalık anket serisinde geçen haftaki sorumuz biraz da yakın zamanda gerçekleştirdiğimiz İstanbul’un ilk fotoğraf yürüyüşünden yola çıkarak  “Fotoğraf Çekmek için Özel Gezilere, Yürüyüşlere Katılıyor musunuz?” şeklindeydi.

 

Anketimizin şıkları ise basitçe “evet” ve “hayır” şeklinde oluşuyordu. Türk Nikon anasayfa üzerinde açık olan ankete katılım oranı ve cevaplarına dair detayları ise hem size hem kendimize bilgi olması açısından grafik olarak sunuyoruz.

Kısaca toparlamak gerekirse anketimize oy kullanan toplam 98 kişiden 61‘i fotoğraf çekmek için özel gezilere ve yürüyüşlere katıldığını belirtirken, 37 kişi hayır seçeneğini işaretleyerek katılmadığını belirtmiş.

Her hafta farklı bir soruyla sizlerin karşısına çıkacak Türk Nikon Haftalık Anketi’nin sizlerin katkılarıyla fotoğraf dünyasında farklı bir arşiv oluşturacağını düşünüyoruz. Oylarınız için teşekkür ediyoruz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın