Nikon 1 V1 Fiyatı ve Özellikleri

Nikon 1 V1 dijital fotoğraf makinesi Nikon’un 1 serisi kompakt makinelerinden birisidir. Nikon 1 serisi kompaktların aynasız ve değiştirilebilir lensli olan Nikon 1 V1 modeli, yeni geliştirilen süper yüksek hızlı AF CMOS sensör ve 10.1 megapiksel ile son kullanıcıyla buluşuyor.

Dahili flaş özelliği ile gelen Nikon 1 V1 dijital fotoğraf makinesi, 1920 x 1080/60i çözünürlükte Full HD video kayıt özelliğine sahip. Nikon 1 serisinde bulunan akıllı fotoğraf seçici mod ile fotoğraf çekerken anlık görüntüleri daha kolay ve Nikon 1 kalitesinde yakalayabilirsiniz.

Nikon 1 V1 kompakt dijital fotoğraf makinesi kullandığı kristal görünümünde çözünürlüğe sahip LCD ekranıyla, sunduğu geniş görüş açısıyla ve Nikon 1 serisi ile tanıştığımız değiştirilebilir lens özelliğine sahip bir kompakt makine olmasıyla kullanıcıya farklı bir tecrübe yaşatıyor.

Nikon 1 V1 dijital fotoğraf makinesinin 5 farklı rengi bulunuyor. Nikon 1 V1 satış fiyatı ise genelde 850$ ile 1100$ aralığında değişiyor. Tabi bu fiyat aralığı Nikon 1 V1 ile kullanacağınız kit lense, daha doğrusu değiştirilebilir lense göre farklılık göstermektedir.

Kasım ayında gene Türk Nikon üzerinde aktardığımız Nikon 1 V1 satış başarısı başlıklı yazımızda Nikon 1 serisi bu kompakt makinenin suyurulduğu 20 Ekim 2011 tarihinden itibaren satış başarısını ve amazon.com macerasını aktarmıştık. Nikon 1 V1 için internetten baktığımızda Nikon 1 V1 kamera gövdesi ve 10-30mm f/3.5 – 5.6 Kit Lens tavsiye edilen yurtdışı satış fiyatı $899.95 şeklinde gözüküyor.

Nikon Türkiye üzerinde Nikon 1 V1 hakkında çıkış tarihi girilmiş ancak Türkiye satış fiyatına ilişkin detay bulamadığımız için aktaramıyoruz. Elimize bu yeni Nikon 1 serisi ürünlerle ilgili özellikle Türkiye satış fiyatına ilişkin bilgiler ulaşırsa tekrar bilgi vereceğiz.

Yılbaşı yaklaşırken milli piyango büyük ikramiyesi size çıkarsa satış rekorları kıran bu Nikon 1 serisi fotoğraf makinesi Nikon 1 V1 modelinden tam 18.604 adet alabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha fazlası için sizi böyle alalım!


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: