Nikon 1 V1 Fiyatı ve Özellikleri

Nikon 1 V1 dijital fotoğraf makinesi Nikon’un 1 serisi kompakt makinelerinden birisidir. Nikon 1 serisi kompaktların aynasız ve değiştirilebilir lensli olan Nikon 1 V1 modeli, yeni geliştirilen süper yüksek hızlı AF CMOS sensör ve 10.1 megapiksel ile son kullanıcıyla buluşuyor.

Dahili flaş özelliği ile gelen Nikon 1 V1 dijital fotoğraf makinesi, 1920 x 1080/60i çözünürlükte Full HD video kayıt özelliğine sahip. Nikon 1 serisinde bulunan akıllı fotoğraf seçici mod ile fotoğraf çekerken anlık görüntüleri daha kolay ve Nikon 1 kalitesinde yakalayabilirsiniz.

Nikon 1 V1 kompakt dijital fotoğraf makinesi kullandığı kristal görünümünde çözünürlüğe sahip LCD ekranıyla, sunduğu geniş görüş açısıyla ve Nikon 1 serisi ile tanıştığımız değiştirilebilir lens özelliğine sahip bir kompakt makine olmasıyla kullanıcıya farklı bir tecrübe yaşatıyor.

Nikon 1 V1 dijital fotoğraf makinesinin 5 farklı rengi bulunuyor. Nikon 1 V1 satış fiyatı ise genelde 850$ ile 1100$ aralığında değişiyor. Tabi bu fiyat aralığı Nikon 1 V1 ile kullanacağınız kit lense, daha doğrusu değiştirilebilir lense göre farklılık göstermektedir.

Kasım ayında gene Türk Nikon üzerinde aktardığımız Nikon 1 V1 satış başarısı başlıklı yazımızda Nikon 1 serisi bu kompakt makinenin suyurulduğu 20 Ekim 2011 tarihinden itibaren satış başarısını ve amazon.com macerasını aktarmıştık. Nikon 1 V1 için internetten baktığımızda Nikon 1 V1 kamera gövdesi ve 10-30mm f/3.5 – 5.6 Kit Lens tavsiye edilen yurtdışı satış fiyatı $899.95 şeklinde gözüküyor.

Nikon Türkiye üzerinde Nikon 1 V1 hakkında çıkış tarihi girilmiş ancak Türkiye satış fiyatına ilişkin detay bulamadığımız için aktaramıyoruz. Elimize bu yeni Nikon 1 serisi ürünlerle ilgili özellikle Türkiye satış fiyatına ilişkin bilgiler ulaşırsa tekrar bilgi vereceğiz.

Yılbaşı yaklaşırken milli piyango büyük ikramiyesi size çıkarsa satış rekorları kıran bu Nikon 1 serisi fotoğraf makinesi Nikon 1 V1 modelinden tam 18.604 adet alabileceğinizi biliyor muydunuz? Daha fazlası için sizi böyle alalım!

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın