Nikon 1 V1 Türkiye Satış Fiyatı

Nikon’un Nikon 1 Sistem olarak adlandırdığı ve tasarımını gerçekleştirdiği Nikon 1 ürünleri Türkiye’de satılmaya başlandı. Nikon 1 sistem duyurusu yapıldıktan sonra dünya genelinde Nikon 1 aynasız dijital fotoğraf makinesi olarak geçen ve ülkemize yeni giriş yapan Nikon 1 V1 modeli, şık görünümü yansıra aynasız fotoğraf makinelerinin genel özelliği üzere farklı mercek kitleriyle kullanılabiliyor.

Nikon 1 V1 aslında bir kompakt makine gibi şık görünüme sahip, avuç içinde taşınabilecek kadar boyutu küçük ve kullanımı kolay ama diğer taraftan profesyonel kullanımda bir dijital SLR fotoğraf makinesinin özelliklerini sunacak kadar donanımlı, yeni bir Nikon modelidir.

Nikon 1 V1 Satış Fiyatı

Nikon 1 serisinin Nikon 1 V1 modeli için Türkiye satış fiyatını görebilmek üzere küçük bir araştırma yaptık. Nikon’un CX format olarak sunduğu yüksek hızda AF CMOS sensör kullanan ve görüntü işleme motoru aynı şekilde yüksek hızda EXPEED 3 olan ve hepsinden önemlisi yepyeni değiştirilebilir lens özelliğine sahip olan Nikon 1 serisi fotoğraf makineleri farklı dükkanlarda, internet üzerinde ve genel olarak yurtdışından temin etme durumunda hangi fiyatlar ile kaça satılıyor. Bu araştırmayı yaparken en ucuz Nikon 1 V1 modelinin hangi dükkanda satıldığını ya da hangi lens ile Nikon 1 V1 fiyatı değişkenlik gösteriyor bir kerede görebileceğiniz bir tablo hazırlamak istedik.

* Aşağıdaki usd dolar fiyatları için kur 1.85 TL alınmıştır

Nikon 1 V1 Yurtdışı Satış Fiyatı

Nikon 1 V1 yurtdışı satış fiyatı olarak bize fikir vermesi açısından 10mm kit lens ile beraber Amazon ve Adorama üzerindeki fiyatlarına kısaca bakacağız. Ek olarak sanalpazar internet market üzerinden Nikon 1 V1 modelinin satışları yurtdışından temin edilerek yapılmaya başlanmış gözüküyor. Aşağıdaki 3 bağlantı linkinde Nikon 1 V1 modelinin Amazon, Adorama ve SanalPazar satış fiyatlarını bulabilirsiniz.

Amazon      : Nikon 1 V1 10.1 MP HD Digital Camera System with 10-30mm VR 1 NIKKOR Lens = $828.69 (1533 TL)
Adorama    : Nikon 1 V1 Mirrorless 10.1 Megapixels Digital Camera with Nikkor 10-30mm VR Zoom Lens = $846.95 (1566 TL)
SanalPazar : Nikon 1 V1 Body + Nikkor 10mm f/2.8 Kit Lens = 1985 TL

Nikon 1 V1 Türkiye Satış Fiyatı

Nikon 1 V1 Türkiye satış fiyatına ilişkin teknoloji marketlerde oluşan fiyatlar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. İlk etapta edindiğimiz bilgilere göre Nikon 1 V1 modelinin Nikon yetkili satıcı olarak geçen noktalara yavaş yavaş ulaştığını söyleyebiliriz. Buna göre Nikon 1 V1 satış fiyatı Türkiye için aşağıdaki şekilde oluşmuş gözüküyor. Yeni güncellemeler olduğu zaman listeyi güncelliyor olacağız.

Nikon 1 V1 Siyah Model 10mm Kit Lens ile Vatan Bilgisayar’da kdv dahil 3159 TL fiyat ile satılırken, farklı kart seçenekleriyle ve indirimler kullanıldığında kdv dahil 2369 TL gibi bir satış fiyatına düşebiliyor.

Nikon 1 V1 Siyah Model 10-30mm Kit lens ile Yalçınlar Fotoğraf üzerinde kdv dahil 2799 TL fiyat ile satılırken, kredi kartıyla tek ödeme ile kdv dahil 2659 TL gibi bir satış fiyatına düşüyor.

Nikon 1 V1 satış başarısı

Nikon 1 serisinin bu şık ve akıllı modeli Nikon 1 V1 satış başarısından Türk Nikon üzerinde bahsetmiştik. Buna göre Nikon 1 V1, aynasız değiştirilebilir lensli CX format fotoğraf makinesi 20 Ekim 2011 tarihinde duyurulmuş olmasına rağmen kısa zamanda en çok satılanlar listesinde üst sıralarda yerini almıştır.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın