Nikon 85mm f/1.8D AF Prime Lens ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Nikon 85mm f/1.8D AF portre çekimlerin vazgeçilmez prime lensi ve hatta sunduğu odak mesafesi açısından sabit telefoto olarak çağırabileceğimiz bir objektiftir. Nikon’un en iyi 10 lensi arasında yer alan 85mm f/1.8D AF lens, ele oturan ağır yapısı ve metal monte gövdesiyle çıktığı yıldan beri en popüler Nikon lenslerinden birisi olmuştur. Keskinliği neredeyse her f değerinde yüksek olan 85mm f/1.8 D için arka planı bulanıklaştırıp nefis portre fotoğraflar çekebileceğiniz bir lens diyebiliriz.

Size referans olması açısından aşağıda Nikon 85mm f/1.8D AF Prime lens ile çekilmiş en iyi 10 fotoğrafı toparlamaya çalıştık. Özellikle yılbaşı akşamı için güzel fotoğraflar çekmek istiyorsanız sizi oldukça mutlu edecek bir objektif olan 85mm f/1.8D lensinizi çıkarmanızın tam zamanı diyebiliriz.

Nikon 85mm f/1.8D AF Prime Lens ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

Görüşler

2 comments on “Nikon 85mm f/1.8D AF Prime Lens ile Çekilmiş En İyi 10 Fotoğraf

  1. Avatar for Alper Orus

    Abdulkerim Arif Görg

    İyi, başarılar dilerim…

  2. Avatar for Alper Orus

    Abdulkerim A GÖRGÜN

    İYİ BAŞARILAR DİLERİM…

Cevap Yazın