Nikon D600 Kullanım Kılavuzu Yayınlandı

Nikon D600, FX format dijital SLR serisinin en son ve 760 g gövde ağırlığıyla en hafif modelidir. Son derece portatif olan bu ürün, üst düzey FX format D-SLR makinelerin sahip olduğu üstün görüntü kalitesi ile işleme performansı, dayanıklılık sunar. D600, 24.3 milyon efektif piksel sayısı ve üst düzey D-SLR modellerdeki gibi üzerinde bulunan EXPEED 3 görüntü işleme sisteminin yanı sıra pek çok gelişmiş özelliğe sahiptir. FX formatındaki çekimlerde çerçevenin %100 ‘ünü kapsayan optik vizör, geniş açılı görüntüleme ile geniş ve net 3,2 inç LCD ekran ve D800 ile D800E modellerindeki gibi suya ve toza dayanıklı yapısı bu özellikler arasındadır. Dahası, FX format olan bu fotoğraf makinesi hareketsiz görüntü çekimi ve video kayıtlarında daha fazla kolaylık sağlamak için tüm DX NIKKOR lens serisiyle uyumludur. D600 yüksek çözünürlüklü, full HD film kaydı (1920 × 1080/30p) ile 24.3 milyon etkin pikselin tam olarak kullanılmasını sağlar.

Hem Nikon Avrupa hem de Nikon Amerika üzerinden yayınlanan İngilizce kulanım kılavuzuna “Nikon Kullanım Kılavuzları” sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bu sabit sayfamızdan Nikon D600′ün yanında diğer DSLR ve Kompakt makinelerin de Türkçe ve İngilizce kullanım kılavuzlarına ulaşmanızın mümkün olduğunu yeniden hatırlatmak isteriz.

 

 

 

 

 

 

Türk Nikon’da İlginizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Daha Önce Yayınlanmış Nikon D600 Yazıları

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın