Nikon 1 J4

İnanılmaz hızlı Nikon 1 J4 ile anı yakalayın. Hızlı, hafif ve sağlam yapılı bu taşınabilir sistem fotoğraf makinesi, kaliteli performans ve sorunsuz tutma olanağı sunar.

Beğenilen teknoloji, olağanüstü hız ve sorunsuz kullanımın güçlü kombinasyonunu sunan Nikon 1 J4 hiçbir şeyi şansa bırakmıyor. İster bebeğinizin ilk adımlarını isterseniz de bir yarışın sonucunu belirleyecek bir kare çekmek isteyin, Nikon’un dünyaca ünlü EXPEED işleme sistemi ile 18,4 megapiksel CMOS sensörü ve hızlı otomatik netleme sistemi her bakışı, göz kırpışını ve kalp atışını yakalar. Son derece hassas dokunmatik ekran, bir dokunma veya parmakla kaydırma işlemi ile her şeyi yapabilmenizi sağlar ve dahili Wi-Fi bağlanmayı, paylaşmayı ve hareket halindeyken yaratıcılığınızı göstermeyi kolaylaştırır.

nikon-1-j4-silver

Nikon 1 J4 Aynasız Fotoğraf Makinesi Genel Özellikler

Dikkat çekici resimler

Anılarınızı, sizi yarı yolda bırakmayacak bir fotoğraf makinesine emanet edin. Büyük bir 18,4 MP sensör ve ISO 160–12800 ile, zayıf ışıkta çekim yaparken bile güzel fotoğraflar ve filmler elde edersiniz.

Taşınabilir Nikon 1 sistem

Yaşamın hızında çekim yapın, objektifleri kolaylıkla değiştirin. Küçük, hızlı ve mükemmel biçimli, en yeni Nikon 1 sistem fotoğraf makinelerimiz her şeyi yakalayabilir.

Tam netleme

Kayda değer hız ve hassasiyet ile 105 kademe belirlemeli nokta hareketli konulara kilitlenir. Sürekli AF ile 20 fps’ye kadar hızlarda keskin hızlı hareket fotoğrafları çekin.

Dokunmatik ekran kontrolü

Son derece hassas dokunmatik ekrana dokunarak netleyin ve çekin. Otomatik netleme alanını seçmek, deklanşöre basmak veya önemli fotoğraf makinesi ayarlarına erişmek için dokunun.

Bağlanın, paylaşın, yaratın

Dahili Wi-Fi akıllı bir cihaza bağlanmayı kolaylaştırır.¹ Nikon 1 görüntüleri ile sosyal medya yaşamınızı canlandırın ya da yaratıcı fotoğraf uygulamaları dünyasına dokunun.

Anlık zamanlama

Etkin Seçim ile önemli anı seçin. En İyi Anı Çekme modundaki yeni bir fonksiyon olan Etkin Seçim, yalnızca bir saniyede 20’ye kadar yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çeker ve istediğiniz kadarını kaydedebilirsiniz.

Film büyüsü

Nikon 1, Full HD filmlerden renkli seyahat güncelerine kadar her tür film çekimi için ideal bir yol arkadaşıdır. Sorunsuz film kaydı için akıllı bir seçim: Sorunsuz hareket metrajı çekin, benzersiz yaratıcı modlarla sinema kalitesini yakalayın ve kaydederken tam çözünürlüklü fotoğraflar çekin.

Sanatsal özgürlük

Sezgisel Yaratıcı Palet fonksiyonuyla çekimlerinize yaratıcı bir yorum katın. Fotoğraflarınıza sanatsal, stüdyo kalitesinde filtreler uygulamak için dokunmatik ekrandaki halkanın etrafında parmağınızı kaydırın ya da çoklu seçiciyi döndürün.

Etkileyici resim kalitesi: Büyük 18,4 megapiksel CMOS sensörü ile ISO 12800’e kadar güzel ayrıntılara sahip resimlerin tadını çıkarın. Optik sensör koruyucu filtresi olmayan bu CX biçimli hızlı sensör, her megapikseli sonuna kadar kullanarak, zayıf ışıkta çekim yaparken bile zengin detaylı, oldukça net resimler sunar.

EXPEED 4A sistemi: Nikon’un çift motorlu görüntü işleyicisi hızlı hareket ederken bile göz alıcı resimler ve HD filmler çekmenizi sağlar. Bir işleme motoru ile üstün kumlanma azaltma, olağanüstü keskinlik ve zengin görüntüler elde etmek mümkündür. Diğeri ise hızlı, güvenilir performans ve sorunsuz sürekli çekim olanağı tanır.

1 NIKKOR kit objektif: 1 NIKKOR VR 10–30mm f/3.5–5.6 PD-ZOOM objektifle aksiyonlu sahneleri netleyin. Elektrikli zoom hızlı, sorunsuz zoom’lama olanağı tanır, böylece uzak konulardan yakın plan çekimlere kadar her şeyi kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Anında çekim ve üstün taşınabilirlik imkanı sunacak biçimde tasarlanan objektif, fotoğraf makinesini açtığınız an uzar ve kapattığınız an geri çekilir.

Gelişmiş karma AF: 105 kademe belirlemeli AF noktası içeren bir AF sistemi ile anında aksiyona kilitlenin. Kademe belirlemeli AF dijital tek lensli reflekslerde kullanılır ve ne kadar hızlı hareket ederse etsin, konunuzun hızına ayak uydurur. Işık zayıf olduğunda ya da konunuz çerçevenin ucunda yer aldığında, bu akıllı karma sistem her seferinde net sonuçlar için kontrast ölçümlü AF kullanmaya anında geçiş yapar.

Her saniye önemlidir: Nikon 1 J4 siz gerçekleştiğini göremeden hareketin tam çözünürlüklü fotoğraflarını yakalayabilir. Fotoğraf makinesi, tek seferde 20 görüntüyü arka arkaya hızla çekerek netlemenin ilk karede sabitlendiği çekimlerde 60 fps’yi, sürekli AF’de ise 20 fps’yi bulan hızlarla çekim yapmanızı sağlar. Anlık mucizeleri gözler önüne serin.

Sinema kalitesini yakalayın: Nikon 1, heyecan verici Tam HD (1080p) video klipler çekmeyi kolaylaştırır. Anında kaydetmeye başlamak için kayıt düğmesine basın: Hareketli sahnelerde bile düzgün metrajın tadını çıkarın ya da üç saniyelik 120 fps hızındaki bir HD filmi 12 saniye oynatan Ağır Çekim modunda, her bir kalp atışını yeniden yaşayın. Elektronik VR (titreşim azaltma) tam zoom yapılmışken bile sabit bir görüntü sağlar.²

Film çekimi sırasında fotoğraf: Aynı anda ikisini birden çekebileceğiniz için filmle fotoğraf arasında tercih yapmanıza gerek yoktur. Nikon 1 ile film çekimi sırasında yalnızca deklanşöre basarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilir veya her çerçeveyi çözümleyip koşullar en uygun hale geldiğinde otomatik olarak fotoğraf çeken Otomatik Görüntü Yakalama sistemini kullanabilirsiniz.

Yaratıcı film modları: Hızlı Çekim, Sıçramalı Kesme ve 4 Saniyelik Film özellikleri, içinizdeki görüntü yönetmenini ortaya çıkarır. Hızlı Çekim ile sokak sahnelerinize enerji katın, Sıçramalı Kesme ile zamanın akışını animasyonlu stop motion hissi kazandırarak yansıtın, kısa ve öz 4 Saniyelik Film klipleriyle (8 tanesini birleştirebilirsiniz) kendinizi ifade edin.

Hassas dokunmatik kontrol: Elektrostatik 7,5 cm (3,0 inç) 1037k nokta LCD dokunmatik ekran Nikon 1 J4’ü kullanmayı bir zevk haline getirir. Dokunduğunuz noktaya netlenmiş fotoğrafları hızlı bir şekilde çekmek için Dokunmatik Deklanşör fonksiyonunu kullanın; fotoğraf çekerken veya gelişmiş film modunda kayıt yaparken netlemeyi ayarlamak için Dokunmatik Netleme’yi kullanın; parmağınızla basit bir dokunuşla filtrelerin ve efektlerin yanı sıra önemli fotoğraf makinesi ayarlarına erişin.

Wi-Fi özelliği: Nikon 1 J4’ün Wi-Fi işlevi, kolayca bağlanmanıza, paylaşmanıza ve oluşturmanıza imkan sağlar. Yüksek kaliteli görüntüleri doğrudan fotoğraf makinenizden akıllı telefonunuza veya tabletinize göndererek anında paylaşın¹, görüntüleri akıllı cihazınızda depolayın veya yaratıcı fotoğraf uygulamalarına erişin.

Uzaktan çekim: Bir akıllı cihaza bağlanarak çekim seçeneklerinizi çoğaltın. Fotoğraf makinesine bağladığınız akıllı cihazınızı kullanarak deklanşörü belirli bir mesafeden bırakarak kendi resimlerinizi çekin veya karede sizin de olduğunuz grup çekimleri yapın. Geniş bir tablet ekranında fotoğrafların önizlemesini yaparak kusursuz kompozisyonu yakalayın.

Hareketli Enstantane Çekim: Tek bir tıklamayla anılarınızı daha detaylı gösterin ve hareketli fotoğraflar oluşturun. Fotoğraf makinesi, bir anıyı ağır çekim bir film ile başlayıp yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf ile biten bir dosya halinde yakalayarak, paylaşılması kolay bir ‘yaşayan görüntü‘ oluşturur.

Canlı Görüntü Kontrolü: Çekmeden önce fotoğraflarınızı hızla ve sezgisel bir biçimde geliştirin. Donuk hareket, zayıf ışık ya da bulanık arka planlar için görüntünüzün yanındaki kontrol çubuklarını ayarlamanız yeterli. Değişikliklerin LCD ekranda etkili olmasını izleyin ve deklanşörü bırakmadan önce fotoğraflarınızın nasıl görüneceğini tam olarak görün.

Yaratıcı Mod: Nikon 1 efektlerini kullanarak bir dokunuş, kaydırma veya düğmeye basma ile çekimlerinize yaratıcı bir yorum katın. Yüksek Dinamik Aralığı kullanarak yüksek kontrastlı sahnelere daha fazla ayrıntı katın veya durağan görüntülere çekimden önce Minyatür Efekti, Oyuncak Fotoğraf Makinesi Efekti ve Çapraz İşlem gibi sanatsal filtreler uygulayın. Favorilerinizi anında paylaşım için doğrudan bir akıllı cihaza gönderin.

Yaratıcı Palet: Çekim yapmadan önce fotoğraflarınıza sanatsal, stüdyo kalitesinde filtreler uygulayın. Yaratıcı Palet, çeşitli efektler arasında geçiş yaparken parlaklığı, doygunluğu ve beyaz dengesini ayarlar. Ekrandaki görüntüyü değiştirmek için tek yapmanız gereken, parmağınızı ekrandaki halkanın üzerinde kaydırmak veya çoklu seçiciyi döndürmektir. İstediğiniz kareyi gördüğünüz anda deklanşöre basın.

Dahili flaş: Açılan flaşla konulara fazladan ışık katın. Kompakt flaş ünitesi loş ortamlarda otomatik olarak açılır ve fotoğraf makinesinden 6 metreye kadar uzaklıktaki konuları aydınlatmaya yetecek kadar ışık sağlar.

Sezgisel kullanım: Kolay dokunmatik kullanımı, mükemmel yerleştirilmiş düğmeler ve basit menü tasarımı ile avuç içi büyüklüğünde rahatlığın tadını çıkarın. Fotoğraf makinesi düğmeler ve dokunmatik ekran kullanımı ile çift kontrol için kolayca ayarlanabilir. Süper parlak, yaklaşık 1037k nokta çözünürlüklü ekran çekimleri her ışıkta net bir şekilde çerçevelendirir ve kolay gezinme için büyük simgeler görüntüler.

Mükemmel derecede minimal: Küçük, sağlam ve tutması rahat olan göz alıcı Nikon 1 J4’e hayır diyemeyeceksiniz. Hassas bir biçimde düzenlenmiş kusursuz kenarlar, modern beyaz, zımparalanmış siyah, gümüş ve turuncu renklerde bulunabilen alüminyum gövdenin güzelliğini artırır.

Genişletilebilir sistem: Nikon’un özel 1 NIKKOR objektif çeşitleri ile perspektifleri değiştirin. Uzak konuları yakalamak için 1 NIKKOR VR 30–110 mm objektifi yanınızda taşıyın. Üstün çok yönlülük için kompakt ve şık 1 NIKKOR VR 10–100 mm objektifi yanınıza alın ya da düzgün ışık noktalarına sahip portreler için 1 NIKKOR 18,5 mm ana objektifi kullanın.

¹Dahili Wi-Fi özelliğini kullanmak için ücretsiz Wireless Mobile Utility uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmeniz yeterlidir. iOS™ ve Android™ akıllı cihazlarla uyumlu olan bu yardımcı program, Google Play™ ve Apple App Store™ üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Android, Google, Google Play, YouTube ve diğer markalar Google Inc’in ticari markalarıdır.
²Elektronik VR (titreşim azaltma) 1080/30p veya 720/30p çözünürlüğünde çekilen HD filmleri bulanıklıktan arındırır.

Nikon 1 J4 Aynasız Fotoğraf Makinesi Teknik Özellikleri

Tip Değiştirilebilen objektifleri destekleyen dijital fotoğraf makinesi
Objektif yuvası Nikon 1 için 1 objektif yuvası
Etkin görüş açısı Yaklaşık 2,7x objektif odak uzaklığı (35 mm biçimindeki eşdeğeri)
Görüntü sensörü CX, CMOS, 13,2 x 8,8 mm sensör
Etkin piksel sayısı 18,4 milyon
Depolama – Resim boyutu (piksel) Otomatik, en iyi anı çekme ve kolay panorama hariç tüm yaratıcı modlarda çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 3 : 2), (L) 5232 x 3488, (M)3920 x 2616, (S) 2608 x 1744. Normal panorama modunda, fotoğraf makinesi yatay olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 120 : 23): 4800 x 920. Normal panorama modunda, fotoğraf makinesi dikey olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 8 : 25): 1536 x 4800. Geniş panorama modunda, fotoğraf makinesi yatay olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 240 : 23): 9600 x 920. Geniş panorama modunda, fotoğraf makinesi dikey olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 4 : 25): 1536 x 9600. Film kaydı sırasında çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 3 : 2): 5232 x 3488 (1080/60p, 1080/30p) 1472 x 984 (720/60p, 720/30p). Hareketli Enstantane Çekim (fotoğraf kısmı, en boy oranı 16 : 9) 5232 x 2936
Depolama – Dosya biçimi NEF (RAW): 12 bit, sıkıştırılmış, JPEG: İyi (yaklaşık 1 : 4), normal (yaklaşık 1 : 8) sıkıştırma seçenekleri sunar ve JPEG-Baseline ile uyumludur, NEF (RAW) + JPEG: Hem NEF (RAW) hem de JPEG biçiminde kaydedilmiş tek bir fotoğraf
Picture Control sistemi Standart, Nötr, Canlı, Monokrom, Portre, Manzara; seçilen Picture Control değiştirilebilir; özel Picture Control ayarları için depolama alanı
Depolama – Medya microSD (micro Secure Digital), microSDHC, microSDXC
Dosya sistemi DCF 2.0, DPOF, Exif 2.3, PictBridge
Alan derinliği önizlemesi Var
Çekim modları Otomatik; yaratıcı, şu seçeneklerden biriyle: P, S, A, M, yaratıcı palet, HDR kolay panorama, yumuşak, minyatür efekti, seçici renk, çapraz işlem ve oyuncak fotoğraf makinesi efekti; en iyi anı çekme (Etkin Seçim, yavaş görünüm ve Akıllı Fotoğraf Seçici); gelişmiş film (HD film, ağır çekim, sıçramalı kesme, hızlı çekim ve 4 saniyelik film), Hareketli Enstantane Çekim
Deklanşör tipi Elektronik
Deklanşör hızı 1/3 EV’lik adımlarla 1/16.000 ila 30 s; Uzun pozlama. Not: Uzun pozlama yaklaşık 2 dakika sonra otomatik olarak biter
Flaş senkronizasyon hızı X=1/60 s veya daha düşük hızlarda deklanşörle senkronize olur
Deklanşör modu S (tek kare), Sürekli, Otomatik zamanlayıcı
Kare ilerleme hızı Yaklaşık 5, 10, 20, 30 veya 60 fps
Otomatik zamanlama 2 s, 10 s
Pozlama ölçümü Görüntü sensörünü kullanan TTL ölçümü
Ölçüm yöntemi Matris: Merkez ağırlıklı: Çerçevenin ortasındaki 4,5 mm’lik daireyi ölçer. Noktasal: Seçilen netleme alanı etrafındaki 2 mm’lik daireyi ölçer
Mod P: değişken programla programlanmış otomatik; S: enstantane öncelikli otomatik; A: diyafram öncelikli otomatik; M: manuel; otomatik sahne seçimi
Pozlama telafisi 1/3 EV’lik adımlarla –3 ila +3 EV
Pozlama kilidi Deklanşöre yarım basıldığında ölçülen değerde kilitlenen ışık düzeyi
ISO duyarlılığı (Önerilen Pozlama İndeksi) 1 EV’lik adımlarla ISO 200 ila 12800; ISO 160; 6400 (NR); 12800 (NR); otomatik ISO duyarlılığı kontrolü (ISO 160–6400, 160–3200, 160–800) mevcuttur (P, S, A ve M modlarında kullanıcı tarafından kontrol edilir)
Etkin D-Lighting Açık, kapalı
Otomatik netleme Karma otomatik netleme (kademe belirlemeli/kontrast ölçümlü AF); AF yardımcı aydınlatması
Objektif sürekli servosu Otomatik AF-S/AF-C seçimi (AF-A), Devamlı AF (AF-F), Tek kare AF (AF-S), Sürekli AF (AF-C), Manuel netleme (MF)
Netleme alanı Tek nokta AF: 171 netleme alanı; merkezdeki 105 alan kademe belirlemeli AF’yi destekler Otomatik alan AF: 41 netleme alanı
AF alanı modu Tek nokta, dinamik alan, konuyu izleme
Netleme kilidi Netleme, deklanşöre yarım basılarak (tek kare AF) kilitlenebilir
Dahili flaş Otomatik; Yumuşak, Minyatür efekti, Seçici renk, Çapraz işlem, Oyuncak fotoğraf makinesi efekti (Yaratıcı mod): Flaş otomatik olarak açılır ve gerektiği gibi patlar; P: programlanmış otomatik, S: enstantane öncelikli otomatik, A: diyafram öncelikli otomatik, M: manuel (Yaratıcı mod): Manuel olarak açılır
Kılavuz Numarası Yaklaşık 5/16 (m/ft, ISO 100, 20 °C/68 °F; ISO 160’ta, Kılavuz Numarası yaklaşık 6,3/20,7’dir)
Flaş kontrolü Görüntü sensörü kullanılarak i-TTL flaş kontrolü
Flaş modu Otomatik, otomatik + kırmızı göz azaltma, dolgu flaşı, dolgu flaşı + yavaş senkron, kırmızı göz azaltma, kırmızı göz azaltma + yavaş senkron, arka perde senkronu, arka perde + yavaş senkron, kapalı
Flaş telafisi 1/3 EV’lik adımlarla –3 ila +1 EV
Flaş hazır göstergesi Dahili flaş ünitesi tamamen şarj olduğunda yanar
Beyaz dengesi Otomatik, ampul ışığı, floresan, doğrudan güneş ışığı, flaş, bulutlu, gölge, su altı, önceden belirlenen beyaz ayarı, önceden belirlenen beyaz ayarı hariç tümünde ince ayar
Film – Ölçüm Görüntü sensörünü kullanan TTL ölçümü
Film – Ölçüm yöntemi Matris, Merkez ağırlıklı, Noktasal
Film – Çerçeve boyutu (piksel) ve kare hızı HD filmler (en boy oranı 16 : 9) 1920 x 1080/60p (59,94 fps) 1920 x 1080/30p (29,97 fps) 1280 x 720/60p (59,94 fps) 1280 x 720/30p (29,97 fps). Ağır çekim filmler 1280 x 720/120 fps (en boy oranı 16 : 9; 30p/29,97 fps hızında oynatılır) 768 x 288/400 fps (en boy oranı 8 : 3; 30p/29,97 fps hızında oynatılır) 416 x 144/1200 fps (en boy oranı 26 : 9; 30p/29,97 fps hızında oynatılır). Hızlı çekim, sıçramalı kesme ve 4 saniyelik filmler (en boy oranı 16 : 9) 1920 x 1080/30p (29,97 fps). Hareketli Enstantane Çekim (film kısmı; en boy oranı 16 : 9) 1920 x 1080/60p (59,94 fps) (24p/23,976 fps hızında oynatılır)
Film – Dosya biçimi MOV
Film – Video sıkıştırma H.264/MPEG-4 Gelişmiş Video Kodlaması
Film – Ses kayıt biçimi PCM
Film – Ses kayıt cihazı Dahili stereo mikrofon; duyarlılık ayarlanabilir
Film – Maksimum kayıt süresi Otomatik mod: 20 dakika. Yaratıcı mod: 20 dakika. HD film 20: dakika. Ağır çekim: 3 saniye. Hızlı çekim: 20 dakika. Sıçramalı kesme: 20 dakika 4 saniyelik film: 4 saniye
Ekran Boyut: Diyagonal olarak 7,5 cm (3 inç). Tip: Parlaklık ayarı yapılabilen TFT LCD dokunmatik ekran. Çözünürlük: Yaklaşık 1037k nokta
İzleme İzleme zoom işlevi tam çerçeve veya küçük resimler (4, 9 veya 16 görüntü ya da takvim) halinde izleme, film ve panorama izleme, slayt gösterisi, histogram ekran, otomatik görüntü döndürme ve derecelendirme seçeneği
Arabirim – USB Yüksek Hızlı USB’ye eşdeğer
HDMI çıkışı D tipi HDMI connector
Wi-Fi (Kablosuz LAN) standartları IEEE 802.11b. IEEE 802.11g
Wi-Fi (Kablosuz LAN) iletişim protokolleri IEEE 802.11b: DSSS/CCK. IEEE 802.11g: OFDM
Wi-Fi (Kablosuz LAN) işletim frekansı 2412-2462 MHz (kanal 1-11)
Wi-Fi (Kablosuz LAN) aralığı (görüş hattı) Yaklaşık 10 m/33 ft (parazit olmadığı varsayılır; sinyal gücüne ve arada engel olup olmadığına göre menzil değişiklik gösterebilir)
Wi-Fi (Kablosuz LAN) veri aralıkları (gerçek ölçülen değerler) 54 Mbps. IEEE standardına göre en yüksek mantıksal veri hızı. Gerçek hız farklı olabilir.
Wi-Fi (Kablosuz LAN) güvenliği Doğrulama: Açık sistem, WPA2-PSK. Şifreleme: AES
Wi-Fi (Kablosuz LAN) erişim protokolleri Altyapı
Desteklenen diller Arapça, Bengal dili, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezya dili, İtalyanca, Japonca, Kore dili, Marathi dili, Norveç dili, Farsça, Lehçe, Portekizce (Avrupa ve Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveç dili, Tamil dili, Telugu dili, Tayca, Türkçe, Ukrayna dili, Vietnam dili
Pil Bir adet şarj edilebilir Li-ion EN-EL22 pil
AC adaptör EH-5b AC adaptör; EP-5E güç konektörü (ayrı satılır) gerekir
Tripod yuvası 1/4 inç (ISO 1222)
Boyutlar (G x Y x D) Yaklaşık 99,5 x 60,0 x 28,5 mm (3,9 x 2,4 x 1,1 inç), çıkıntılar hariç
Ağırlık Gövde kapağı hariç, pil ve hafıza kartı dahil yaklaşık 232 g (8,2 ons); yalnızca fotoğraf makinesi gövdesi yaklaşık 192 g/6,8 ons
Çalışma ortamı – Sıcaklık 0 °C – 40 °C (32 °F – 104 °F)
Çalışma ortamı – Nem %85 veya altı (yoğunlaşmasız)
Verilen aksesuarlar BF-N1000 gövde kapağı, AN-N1000 askı, UC-E20 USB kablosuz, ViewNX 2 CD, EN-EL22 şarj edilebilir Li-ion pil (terminal kapağıyla birlikte), MH-29 pil şarj cihazı (gerekli ülke veya bölgelerde AC duvar adaptörü verilir; biçimi ürünün satıldığı ülkeye göre değişir), Objektif (yalnızca fotoğraf makinesiyle birlikte objektif seti satın alındıysa verilir)

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın