Nikon 1 V3

Nikon 1 V3 ile aksiyona kilitlenin. Son derece hızlı, profesyonel performans sunan bu taşınabilir sistem fotoğraf makinesinden hiçbir şey kaçmaz.

Nikon’un devrim niteliğindeki karma AF sistemi ile anlık mucizeler bile büyük bir hassasiyetle yakalanabilir ve 18,4 megapiksel çözünürlüklü, ISO 160-12800 değerine sahip CMOS sensörü ile her türlü ışık koşulunda göz alıcı detaylara sahip RAW görüntüler ve HD filmler çekebilirsiniz. Hassas, eğilebilir dokunmatik ekran sayesinde önemli çekim işlevlerine tam da ihtiyaç duyduğunuz yerde ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel 1 NIKKOR objektifler sayesinde yaratıcılıkta bir adım önde olursunuz. Akıllı Nikon 1 ergonomisi ve esnek sistem aksesuarları, dijital tek lensli refleks makineler düzeyinde kontrol olanağını parmak uçlarınıza getirir.

Artık daha iyi bir makinenin ya da ikinci fotoğraf makinesinin hayalini kurmanıza gerek yok. Bu makine zaten elinizin altında.

Nikon-1-V3-mirrorless-camera-00

Devrim niteliğinde hız

171 noktalı karma AF sistemiyle aksiyona kilitlenin. Sürekli AF’de 20 FPS’yi bulan çekim hızlarında anlık zamanlama olanağına sahip olun.

Hızlı 18,4 MP sensör

Büyük Nikon 1 CX biçimli CMOS görüntü sensörü, düşük ışıkta bile göz alıcı ayrıntılar elde etmenizi sağlar. 160-12800 arasını kapsayan verimli bir ISO aralığına sahiptir.

Nikon 1 taşınabilirliği

Her koşulda son derece hızlı profesyonel kontrolün keyfini çıkarın. Küçük, hızlı ve sağlam olan Nikon 1 sistem fotoğraf makinelerimiz, üst düzey 1 NIKKOR objektiflerle bir araya gelerek maksimum esneklik sunuyor.

Eğilebilir ekranla dokunarak kontrol

Hassas dokunmatik panel ekrana dokunarak netleme ve çekim yapın, önemli ayarları değiştirin. Aşağı veya yukarı eğerek yaratıcı açılardan çekim yapın.

Genişletilebilir sistem

Sisteminizi sağlam bir tutucu ve elektronik bir vizörün de dahil olduğu isteğe bağlı Nikon 1 aksesuarlarıyla genişletin. FT1 Objektif Yuvası Adaptörüyle NIKKOR Dijital Tek Lensli Refleks objektiflerini kullanın.

Sinema kalitesini yakalayın

Nikon 1 filmleri birer görsel ziyafettir. Nikon’un devrim niteliğindeki karma AF sistemi sayesinde hassas konu izleme olanağıyla çekim yapın, dramatik sahneleri benzersiz yaratıcı modlarla kontrol edin ve film kaydı sırasında tam çözünürlüklü görüntüler çekin.

EXPEED 4A

Nikon’un kendini ispatlamış görüntü işleyicisiyle doğal, düşük kumlanmaya sahip görüntüler çekin. İki güçlü görüntü işleme sistemi, fotoğraf makinesinin sınıfında lider hızının ve zengin dinamik aralığının altyapısını oluşturuyor.

Bağlanın, paylaşın, yaratın

Dahili Wi-Fi özelliği, akıllı cihazlarınızı kullanarak görüntüleriniz üzerinde daha fazla işlem yapmanızı kolaylaştırır.¹ Yüksek kaliteli Nikon 1 fotoğraflarını hızla ve kolayca paylaşın veya akıllı cihazınızı kullanarak yaratıcı fotoğraflardan oluşan bir dünyaya girin.

Üstün resim kalitesi: Nikon 1 V3’ün büyük, 18,4 megapiksellik CMOS sensörü, olağanüstü ayrıntılara sahip fotoğraflar ve HD filmler çekmenizi sağlar. Optik sensör koruyucu filtre olmadan tasarlanan CX biçimli bu hızlı sensör, her megapikseli sonuna kadar kullanarak, en ince işlenmiş dokuları bile keskin bir biçimde yakalar ve pürüzsüz, net görüntüler elde etmenizi sağlar.

Geniş ISO aralığı: 160–12800’lük ISO aralığına sahip V3, düşük ışık seviyelerinde doğal görüntüler çeker. 160–6400’lük otomatik ISO aralığı sayesinde fotoğraf makinesi ISO’yu kusursuz olarak ayarlayabilir ve loş ortamlarda flaş kullanmadan çekim yapmak için hassaslığı ISO 12800’e çıkarabilirsiniz. İki adet ileri düzey kumlanma azaltma ayarı, ISO 6400 veya 12800’de çekim yaparken kumlanmayı azaltır.

EXPEED 4A sistemi: Nikon’un birinci sınıf görüntü işleyicisi hızlı hareket ederken bile göz alıcı resimler ve HD filmler çekmenizi sağlar. İki adet güçlü alt yapıyla donatılmış EXPEED 4A ile üstün kumlanma azaltma, olağanüstü keskinlik ve zengin görüntüler elde etmek mümkündür. Yoğun işlemci gücü gerektiren yaratıcı modların, yüksek ISO değerlerinin ve hızlı yazma sürelerinin altından kolaylıkla kalkar.

Profesyonel kontrol: Nikon 1 V3’ün ergonomik tasarımı, gözlerinizi konunuzdan ayırmadan ince ayar yapıp yaratıcılığınızı sergilemenize olanak sağlar. Ayar kadranı ve alt-ayar kadranı, programlanabilir işlev düğmeleri ve PSAM çekim modları ile profesyonel kalitede işlevsellik elde edersiniz. Sağlam gövdenin göz alıcı bir biçimde şekillendirilmiş ön ve arka tutucusu sayesinde, büyük objektifler kullanılırken sabit çekim yapmak mümkündür.

Dokunmatik ekranla kullanım: 7,5 cm (3,0 inç), 1037k nokta hassas LCD ekran, eğildiğinde bile rahat kullanım imkanı sunar. Netlemek ve çekim yapmak, fotoğraf makinesi ayarlarında sezgisel değişiklikler gerçekleştirmek, yaratıcı işlevlerin önizlemesini yapmak veya dokunmatik ekranı devre dışı bırakmak için dokunmanız yeterlidir. Dört ekran düğmesi ile önemli ekran ayarlarına ve fotoğraf makinesinin menüsüne hızla erişebilirsiniz.

İsteğe bağlı EVF: Nikon 1 DF-N1000 ayrılabilen elektronik vizör sayesinde konunuzu bir an bile gözünüzden kaçırmayın. 2359k noktalı EVF yüksek kontrastlı, yüksek çözünürlüklü performansa sahiptir, önemli çekim bilgilerini görüntüler ve hassas manuel netleme yapılabilmesi için konuları büyütebilir. Neredeyse %100 olan çerçeve alanı, karelerinizin kompozisyonunu mükemmel bir hassaslıkla yapmanıza imkan sağlar.

İsteğe bağlı tutucu: Nikon’un dayanıklı, işlevsel GR-N1010 Tutucusu, güvenilir telefoto performansı için fotoğraf makinesini güçlendirir. Uzun objektiflerle hassas aksiyon çekimleri yapın ve önemli işlevler üzerindeki denetiminizi kaybetmeyin: Tutucunun kontrolleri, deklanşöre kolay erişim sağlayan bir açıdadır ve fazladan bir işlev düğmesi ile bir alt ayar kadranına sahiptir.

Gelişmiş karma AF: Devrim niteliğindeki Nikon 1 karma AF sistemi, konunuza hızla kilitlenebilmeniz için 171 otomatik netleme noktası kullanır. Sistem, hareketi göz açıp kapayıncaya kadar yakalayabilen 105 kademe belirlemeli AF noktası ile çerçevenin kenarlarına doğru uzanarak çevresel konulara keskin bir biçimde odaklanmanızı sağlayan kontrast ölçümlü AF arasında anında geçiş yapabilir.

Işık hızında FPS: Bir dijital tek lensli refleks makineden daha hızlı RAW biçiminde çekim hızlarına sahip V3, hiçbir şeyi şansa bırakmaz. Fotoğraf makinesi, tek seferde 40 görüntüyü arka arkaya hızla çekerek netlemenin ilk karede sabitlendiği çekimlerde 60 fps’yi, sürekli AF’de ise 20 fps’yi bulan hızlarla çekim yapmanızı sağlar. Anlık mucizeleri gözler önüne serin.

Güvenilir deklanşör mekanizması: Mekanik ve elektronik deklanşörlere sahip V3’e olan güveninizi asla yitirmeyin. Mekanik deklanşör 100.000 döngüye kadar test edilmiştir ve ultra yüksek hızda çekim yapılırken fotoğraf makinesi, elektronik deklanşörü kullanır.

Sanal ufuk: Eğimli çizgileri fotoğraflarınızdan uzak tutmak ve dağılmayı minimum düzeyde tutmak için fotoğraf makinesini ortalayın. LCD ekranda resmin üzerinde görüntülenen bir grafik, fotoğraf makinesinin yatay düzleme göre yönünü gösterir. Çevirme (yatay eğim) ve eğim (ileri veya geri eğim) bilgileri LCD ekrandan veya harici vizörden doğrulanabilir.

Vurgulama ekranı: Aşırı pozlamanın yol açtığı abartılı vurgulamaları engelleyin. Bu özellik, izleme sırasında LCD ekrandaki görüntü üzerinde vurgulanan bölgelerin siyah olarak yanıp sönmesini sağlayarak olası pozlama sorunlarına karşı sizi uyarır.

Profesyonel kalitede filmler: Nikon 1, Full HD filmlerden renkli seyahat güncelerine kadar her tür film çekimi için ideal bir yol arkadaşıdır. Kayıt düğmesine basarak anında çekim yapmaya başlayın veya ayarları manuel olarak kontrol edin. Üç saniyelik 120 fps hızındaki bir HD filmi 12 saniye oynatan Ağır Çekim modunda, her bir kalp atışını yeniden yaşayın. E-VR, tam yakınlaştırmayla² film çekerken bile filmlerinizin keskin netliğini korur.

Film çekimi sırasında fotoğraf: Aynı anda ikisini birden çekebileceğiniz için filmle fotoğraf arasında tercih yapmanıza gerek yoktur. Nikon 1 ile film çekimi sırasında yalnızca deklanşöre basarak yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilir veya her çerçeveyi çözümleyip koşullar en uygun hale geldiğinde otomatik olarak fotoğraf çeken Otomatik Görüntü Yakalama sistemini kullanabilirsiniz.

Yaratıcı film modları: Hızlı Çekim, Sıçramalı Kesme ve 4 Saniyelik Film özellikleri, içinizdeki görüntü yönetmenini ortaya çıkarır. Hızlı Çekim ile sokak sahnelerinize enerji katın, Sıçramalı Kesme ile zamanın akışını animasyonlu stop motion hissi kazandırarak yansıtın, kısa ve öz 4 Saniyelik Film klipleriyle (sekiz tanesini birleştirebilirsiniz) kendinizi ifade edin.

En İyi Anı Çekme: Etkin Seçim, Akıllı Fotoğraf Seçici ve Yavaş Görünüm sayesinde Nikon 1 her zaman en iyi kareyi yakalar. Etkin Seçim, saniyeden kısa bir sürede 40’a kadar tam çözünürlüklü resim çekerek kaydetmek istediğiniz kareyi seçmeyi size bırakır. Akıllı Fotoğraf Seçici, teknik açıdan mükemmel görüntüler önerirken Yavaş Görünüm ise çektiklerinizi inceleyip sizi en iyi ifade edeni bulmanıza olanak sağlar.

Hareketli Enstantane Çekim: Gündelik fotoğraflara hareket katın ve anı her yönüyle yansıtın. Nikon’un benzersiz Hareketli Enstantane Çekim özelliği sayesinde fotoğraf makinesi, 4 saniyelik ağır çekim bir kliple başlayan ve mükemmel netlemeye sahip durağan görüntüyle biten, paylaşılması kolay bir ‘yaşayan görüntü’ oluşturur.

Canlı görüntü kontrolü: Çekmeden önce fotoğraflarınızı hızla ve sezgisel bir biçimde geliştirin. Parlaklık, alan derinliği ve kontrastta ince ayar yapmak için görüntünüzün yanındaki kontrol çubuklarını ayarlamanız yeterli. LCD ekranda veya ayrılabilen elektronik vizörde yaptığınız değişikliklerin yol açtığı etkileri görün. Burada gördüğünüz, deklanşöre bastığınız anda elde edeceğiniz görüntünün bire bir aynısıdır.

Yaratıcı Mod: Nikon 1 efektlerini kullanarak çekimlerinize yaratıcı bir yorum katın. Yüksek Dinamik Aralığı kullanarak yüksek kontrastlı sahnelere daha fazla ayrıntı katın veya durağan görüntülere çekimden önce Minyatür, Oyuncak Fotoğraf Makinesi ve Çapraz İşlem gibi sanatsal filtreler uygulayın.

Yaratıcı Palet: Çekim yapmadan önce fotoğraflarınıza sanatsal, stüdyo kalitesinde filtreler uygulayın. Yaratıcı Palet, çeşitli efektler arasında geçiş yaparken parlaklığı, doygunluğu ve beyaz dengesini ayarlar. Ekrandaki görüntüyü değiştirmek için tek yapmanız gereken, parmağınızı ekrandaki halkanın üzerinde kaydırmak veya çoklu seçiciyi döndürmektir. İstediğiniz kareyi gördüğünüz anda deklanşöre basın.

Dahili flaş: Dahili flaşla fotoğraflara fazladan ışık katın. Daha profesyonel ışıklandırma için kompakt ve güçlü bir flaş birimi olan isteğe bağlı SB-N7 Speedlight Flaş Birimini kullanın. Bu birim ışığı daha yaratıcı kullanmada harika bir yöntemdir.

Wi-Fi özelliği: Nikon 1 V3’ün Wi-Fi işlevi, kolayca bağlanmanıza, paylaşmanıza ve oluşturmanıza imkan sağlar. Görüntüleri akıllı cihazınızda depolayın, yaratıcı fotoğraf uygulamalarına erişin veya yüksek kaliteli görüntüleri doğrudan fotoğraf makinenizden akıllı telefonunuza veya tabletinize göndererek anında paylaşın.¹

Uzaktan çekim: Bir akıllı cihaza bağlanarak çekim seçeneklerinizi çoğaltın. Fotoğraf makinesine bağladığınız akıllı cihazınızı kullanarak deklanşörü belirli bir mesafeden bırakarak kendi resimlerinizi çekin veya vahşi yaşamı fotoğraflayın. Geniş bir tablet ekranında fotoğrafların önizlemesini yaparak kusursuz kompozisyonu yakalayın.

1 NIKKOR objektifler: 1 NIKKOR serisi, taşınabilir ve değiştirilebilir objektiflerden özenle seçilen bir derlemeyi hizmetinize sunuyor. 1 NIKKOR VR 70–300mm f/4.5–5.6 süper telefoto zoom ile uzaklarda olup bitenleri çekin. 1 NIKKOR 32 mm ana objektifle göz alıcı ışık noktaları elde edin. 1 NIKKOR 6,7–13 mm objektifle görüş açınızı genişletin ve 1 NIKKOR 10x güçlü zoom objektifle film çekin.

¹ Dahili Wi-Fi özelliğini kullanmak için ücretsiz Wireless Mobile Utility uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmeniz yeterlidir. iOS™ ve Android™ akıllı cihazlarla uyumlu olan bu yardımcı program, Google Play™ ve Apple App Store™ üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Android, Google, Google Play, YouTube ve diğer markalar Google Inc. şirketinin ticari markalarıdır.

² E-VR (elektronik titreşim azaltma), 1080/30p veya 720/30p çözünürlüğünde çekilen HD filmleri bulanıklıktan arındırır.

Nikon 1 V3 Teknik Özellikler

Tür Değiştirilebilen objektifleri destekleyen dijital fotoğraf makinesi
Objektif yuvası Nikon 1 için 1 objektif yuvası
Etkin görüş açısı Yaklaşık 2,7x objektif odak uzaklığı (35 mm biçimindeki eşdeğeri)
Görüntü sensörü CX, CMOS, 13,2 x 8,8 mm sensör
Toz azaltma sistemi Görüntü sensörü temizleme
Etkin piksel sayısı 18,4 milyon
Depolama – Resim boyutu (piksel) Otomatik, P, S, A, M, en iyi anı çekme ve kolay panorama hariç tüm yaratıcı modlarda çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 3 : 2): 5232 x 3488 3920 x 2616 2608 x 1744. Normal panorama modunda, fotoğraf makinesi yatay olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 120 : 23): 4800 x 920. Normal panorama modunda, fotoğraf makinesi dikey olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 8 : 25): 1536 x 4800. Geniş panorama modunda, fotoğraf makinesi yatay olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 240 : 23): 9600 x 920. Geniş panorama modunda, fotoğraf makinesi dikey olarak kaydırılarak çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 4 : 25): 1536 x 9600. Film kaydı sırasında çekilen durağan görüntüler (en boy oranı 3 : 2): 5232 x 3488 (1080/60p, 1080/30p) 1472 x 984 (720/60p, 720/30p). Hareketli Enstantane Çekim (fotoğraf kısmı, en boy oranı 16 : 9) 5232 x 2936
Dosya biçimi NEF (RAW): 12 bit, sıkıştırılmış, JPEG: İyi (yaklaşık 1 : 4), normal (yaklaşık 1 : 8) sıkıştırma seçenekleri sunar ve JPEG-Baseline ile uyumludur, NEF (RAW) + JPEG: Hem NEF (RAW) hem de JPEG biçiminde kaydedilmiş tek bir fotoğraf
Picture Control sistemi Standart, Nötr, Canlı, Monokrom, Portre, Manzara; Seçilen Picture Control değiştirilebilir; özel picture control ayarları için depolama alanı
Medya microSD (micro Secure Digital), microSDHC, microSDXC
Dosya sistemi DCF 2.0, DPOF, Exif 2.3, PictBridge
Çekim modları Otomatik; yaratıcı, şu seçeneklerden biriyle: yaratıcı palet, 5HDR, kolay panorama, yumuşak, minyatür efekti, seçici renk, çapraz işlem ve oyuncak fotoğraf makinesi efekti; değişken program ile programlanmış otomatik, enstantane öncelikli otomatik, diyafram öncelikli otomatik ve manuel, en iyi anı çekme (etkin seçim, yavaş görünüm ve akıllı fotoğraf seçici); gelişmiş film (HD film, ağır çekim, sıçramalı kesme, hızlı çekim ve 4 saniyelik film), hareketli enstantane çekim
Bakış noktası 16 mm (–1.0 m–1; vizörün göz merceği koruyucu camından)
Dioptri ayarı -3 ila +1 m-1
Göz sensörü Fotoğraf makinesi vizörün kullanıldığını algıladığında vizör ekranına geçer
Deklanşör tipi Elektronik olarak kontrol edilen dikey hareketli odak düzlemli mekanik deklanşör; elektronik deklanşör
Enstantane hızı Mekanik deklanşör: 1/3 EV’lik adımlarla 1/4000 – 30 s; Uzun pozlama; Süre (isteğe bağlı ML-L3 uzaktan kumanda gerekir); Elektronik deklanşör: 1/3 EV’lik adımlarla 1/16.000 – 30 s; Uzun pozlama; Süre (isteğe bağlı ML-L3 uzaktan kumanda gerekir)
Flaş senkronizasyon hızı Mekanik deklanşör: 1/250 s veya daha yavaş ise deklanşörle senkronize olur; Elektronik deklanşör: X=1/60 s veya daha yavaşsa deklanşörle senkronize olur
Deklanşör modu S (tek kare), Sürekli, Otomatik zamanlayıcı, Uzaktan kumanda, Aralıklı çekim
Kare ilerleme hızı Yaklaşık 6, 10, 20, 30 veya 60 fps
Otomatik zamanlama 2 s, 10 s
Uzaktan kumanda modları Gecikmeli uzaktan kumanda (2 s); hızlı uzaktan kumanda
Pozlama ölçümü Görüntü sensörünü kullanan TTL ölçümü
Ölçüm yöntemi Matris; Merkez ağırlıklı, Noktasal. Merkez ağırlıklı: Karenin ortasındaki 4,5 mm’lik daireyi ölçer. Noktasal: Seçilen netleme alanının etrafındaki 2 mm’lik daireyi ölçer
Mod Değişken program ila programlanmış otomatik; enstantane öncelikli otomatik; diyafram öncelikli otomatik; manuel; otomatik sahne seçimi
Pozlama telafisi 1/3 EV’lik adımlarla –3 ila +3 EV
Pozlama kilidi (AE-L/AF-L) düğmesi ile ölçülen değerde kilitlenen ışık düzeyi
ISO duyarlılığı (Önerilen Pozlama İndeksi) 1 EV’lik adımlarla ISO 200 ila 12800; ISO 160; 6400 (NR); 12800 (NR); otomatik ISO duyarlılığı kontrolü (ISO 160–6400, 160–3200, 160–800) mevcuttur (P, S, A ve M modlarında kullanıcı tarafından kontrol edilir)
Etkin D-Lighting Açık, kapalı
Otomatik netleme Karma otomatik netleme (kademe belirlemeli/kontrast ölçümlü AF); AF yardımcı aydınlatması
Objektif sürekli servosu Otomatik netleme (AF), Single-sürekli servo AF (AF-S), Sürekli servo AF (AF-C), otomatik AF-S/AF-C seçimi (AF-A), Devamlı AF (AF-F), Manuel netleme (MF)
Netleme alanı Tek nokta AF: 171 netleme alanı; merkezdeki 105 alan kademe belirlemeli AF’yi destekler; Otomatik alan AF: 41 netleme alanı
AF alanı modu Tek nokta, dinamik alan, konuyu izleme
Netleme kilidi Netleme, deklanşöre yarım basılarak (tek kare AF) veya (AE-L/AF-L) düğmesine basılarak kilitlenebilir
Dahili Flaş Flaş düğmesine basılarak açılır
Kılavuz Numarası (GN) Yaklaşık 5/16 (m/ft, ISO 100, 20 °C/68 °F; ISO 160’ta, Kılavuz Numarası yaklaşık 6,3/20,7’dir)
Flaş Kontrolü Görüntü sensörü kullanılarak i-TTL flaş kontrolü
Flaş modu Dolgu flaşı, dolgu flaşı + yavaş senkron, kırmızı göz azaltma, kırmızı göz azaltma + yavaş senkron, arka perde senkronu, arka perde + yavaş senkron
Flaş telafisi 1/3 EV’lik adımlarla –3 ila +1 EV
Flaş hazır göstergesi Flaş tamamen şarj olduğunda yanar
Beyaz dengesi Otomatik, ampul ışığı, floresan, doğrudan güneş ışığı, flaş, bulutlu, gölge, önceden belirlenen beyaz ayarı, önceden belirlenen manuel hariç hassas ayarlı tümü
Film Ölçümü Görüntü sensörünü kullanan TTL ölçümü
Film Ölçüm yöntemi Matris
Çerçeve boyutu (piksel)/ kayıt hızı HD filmler (en boy oranı 16 : 9) 1920 x 1080/60p (59,94 fps) 1920 x 1080/30p (29,97 fps) 1280 x 720/60p (59,94 fps) 1280 x 720/30p (29,97 fps). Ağır çekim filmler 1280 x 720/120 fps (en boy oranı 16 : 9; 30p/29,97 fps hızında oynatılır) 768 x 288/400 fps (en boy oranı 8 : 3; 30p/29,97 fps hızında oynatılır) 416 x 144/1200 fps (en boy oranı 26 : 9; 30p/29,97 fps hızında oynatılır). Hızlı çekim, sıçramalı kesme ve 4 saniyelik filmler (en boy oranı 16 : 9) 1920 x 1080/30p (29,97 fps). Hareketli Enstantane Çekim (film kısmı; en boy oranı 16 : 9) 1920 x 1080/60p (59,94 fps) (24p/23,976 fps hızında oynatılır)
Video dosya biçimi MOV
Video sıkıştırma H.264/MPEG-4 Gelişmiş Video Kodlaması
Ses kayıt biçimi Lineer PCM
Ses kayıt cihazı Yerleşik veya isteğe bağlı harici ME-1 stereo mikrofon; duyarlılık ayarlanabilir
Maksimum kayıt süresi Otomatik, yaratıcı, P, S, A ve M modları: 10 dakika. Gelişmiş film modu HD film: 10 dakika. Ağır çekim: 3 saniye. Hızlı çekim: 20 dakika. Sıçramalı kesme: 20 dakika 4 saniyelik film: 4 saniye
Ekran Boyut: Diyagonal olarak 7,5 cm (3 inç). Tip: Parlaklık ve açı ayarı yapılabilen TFT değişken açılı LCD dokunmatik ekran. Çözünürlük: Yaklaşık 1037k nokta
İzleme İzleme zoom işlevi tam çerçeve veya küçük resimler (4, 9 veya 16 görüntü ya da takvim) halinde izleme, film ve panorama izleme, slayt gösterisi, histogram ekran, otomatik görüntü döndürme ve derecelendirme seçeneği
Arabirim – USB Yüksek Hızlı USB’ye eşdeğer
HDMI çıkışı D tipi HDMI connector
Ses girişi Stereo mini-pin soket (3,5 mm çap; elektrik fişi desteği)
Desteklenen diller Arapça, Bengal dili, Bulgarca, Çince (Basitleştirilmiş ve Geleneksel), Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezya dili, İtalyanca, Japonca, Kore dili, Marathi dili, Norveç dili, Farsça, Lehçe, Portekizce (Avrupa ve Brezilya), Rumence, Rusça, Sırpça, İspanyolca, İsveç dili, Tamil dili, Telugu dili, Tayca, Türkçe, Ukrayna dili, Vietnam dili
Pil Bir adet şarj edilebilir Li-ion EN-EL20a pil
AC adaptör EH-5b AC adaptör; EP-5C güç konektörü (ayrı satılır) gerekir
Tripod yuvası 1/4 inç (ISO 1222)
Boyutlar (G x Y x D) Yaklaşık 110,9 x 65,0 x 33,2 mm (4,4 x 2,6 x 1,3 inç), çıkıntılar hariç
Ağırlık Gövde kapağı olmadan, pil ve hafıza kartı ile birlikte yaklaşık 324 g (11,4 ons); yalnızca fotoğraf makinesi gövdesi yaklaşık 282 g (9,9 ons)
Çalışma ortamı – Sıcaklık 0 °C – 40 °C (+32 °F – 104 °F)
Nem %85 veya altı (yoğunlaşmasız)
Verilen aksesuarlar BF-N1000 Gövde kapağı, EN-EL20a şarj edilebilir Li-ion pil (terminal kapağıyla birlikte), objektif (yalnızca fotoğraf makinesiyle birlikte objektif seti satın alındıysa verilir), MH-29 pil şarj cihazı (dahildir; gerekli ülke veya bölgelerde fiş adaptörü verilir; biçimi ürünün satıldığı ülkeye göre değişir), AN-N1000 askı, UC-E20 USB Kablosu

Nikon 1 V3 Ürün Görselleri

Nikon-1-V3-mirrorless-camera-02

Nikon-1-V3-mirrorless-camera-04

Nikon-1-V3-mirrorless-camera-01

Nikon-1-V3-mirrorless-camera-03

Published on :

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın