Nikon Image Space Yayında, Nikon Kameranızla Ücretsiz 20GB Depolama Alanına Sahip Olun

Mevcut uygulaması “my Picturetown” un yeterli ilgiyi görmemesi üzerine radikal bir değişikliğe giden Nikon, daha önce sizlere aktardığımız şekilde yeni fotoğraf paylaşım ve depolama hizmeti olan olan “Nikon Image Space” i duyurmuştu. Nikon Image Space, 28 Ocak tarihi itibariyle http://nikonimagespace.com adresi üzerinden kullanıma açıldı.

Çektiğiniz fotoğrafları istediğiniz şekilde düzenleyip sosyal ağlar üzerinden herkesle paylaşabileceğiniz Nikon Image Space üzerindeki tüm eski myPicturetown hesapları dönüştürülerek yeni sisteme aktarılmış. Yeni geliştirilmiş Nikon Image Space için Android ve iOS platformlarına yönelik mobil uygulamaların da 2013 yılı içerisinde duyurulması bekleniyor.

Nikon-Image-Space

Şimdi işin güzel tarafını açıklamaya geldi sıra. Nikon Image Space’le ilgili duyuru yazısında Nikon Image Space’in, “Basic” ve “Special” olmak üzere iki üyelik modeli olacağını belirtmiştik. Buna göre Nikon kullanıcısı olmayan ve cihazlarını sisteme tanıtamayan basic üyeler 2GB depolama alanı kullanabiliyorken, kullanılan Nikon cihazın kimliğini tanımlayan tüm Nikon kullanıcılarına ise Special üyelikle birlikte 20GB depolama alanı verileceği belirtilmişti.

Eğer bir Nikon fotoğraf makinesi sahibiyseniz, öncelikle buradaki linkten Nikon Upgrade Utility programını indirip kurulumunu yapmanız gerekiyor. Ardından Nikon’un istediği Special Account’a sahip olmak için Nikon cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak Upgrade Utility sayesinde 20GB’lık ya da yaklaşık 10000 fotoğraf depolayabileceğiniz Nikon Image Space’in tadını çıkarabilirsiniz.


Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

%d blogcu bunu beğendi: