Nikon Df Fotoğraf Makinesi için Deri Kılıf ve Askılar

Nikon’un yeni duyurduğu retro görünümlü Nikon Df tam kare DSLR fotoğraf makinesi için gövdeyle uyumlu kamera kılıfları ve deri askıları resmi olarak yurtdışında satılmaya başlandı.

Nikon Df fotoğraf makinesi için kılıflar ve askılar siyah, kahverengi ve turuncu / kahverengi olarak üreticisi Nikon olarak Amazon üzerinden satışa sunuluyor. Nikon Df için bu aksesuarların Türkiye’de resmi distribütör tarafından satışının olup olmayacağı henüz bilinmiyor ancak yurtdışı satış rakamlarının kılıf için yaklaşık $250 ve deri askı için yaklaşık $70 olduğunu söyleyebiliriz.

Nikon Df Fotoğraf Makinesi Kılıfları

Nikon-Df-camera-leather-case

Nikon’un nostaljik görünümlü FX format dijital SLR fotoğraf makinesi yeni Nikon Df hakkında yayınladığımız ilk örnek fotoğraflar ve tanıtım videoları sonrasında kutusu ve kutudan çıkan kit lensle beraber aksesuarların hangileri olduğunu ise yine bu yazıda görebilirsiniz.

Nikon Df Kılıf ve Deri Askı Yurtdışı Fiyatları

  • Nikon Df semi-soft case set CF-DC6S (black) – Amazon
  • Nikon Df semi-soft case set CF-DC6S (brown/orange) – Amazon
  • Nikon AN-SPL001 leather strap for Df (brown) – Amazon
  • Nikon AN-SPL001 leather strap for Df (black) – Amazon

Yeni Nikon Df,  16.2 megapiksel CMOS sensör ve EXPEED 3 işlemci yanısıra 5.5fps seri çekim hızına sahip. 39 AF noktası ile duyurulan Nikon Df, ISO 100 – 12,800 arasında doğal ISO hassasiyeti sunuyor. Enstantane, ISO hassasiyeti, pozlama telafisi gibi ayarlar için mekanik butonlar sunan Nikon Df, geçmişe dönük olarak tüm AF-S, AF-S ve AF Nikkor Lenslerin yanısıra pre-AI olarak bilinen tüm lensler ile uyumlu bir şekilde geliyor.

Popüler kamera dükkanlarında stoklarda yerini alan ve dağıtımı başlayan Nikon Df fotoğraf makinesinin fiyat bilgilerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

via Nikon Df Camera Cases and Straps Now Available

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın