Türk Nikon Dergisi Haziran Sayısı Yayında

 

Türk Nikon Blog üzerinde yayınladığımız yazılardan derleyerek oluşturduğumuz Türk Nikon Dergi‘mizin 2012 Haziran sayısı tam 35 sayfa. Bu sayımızda neler mi var? Gelin hızlıca bakalım…

Röportaj serimize bu ay da devam ediyoruz. Haziran sayımızda ki konuğumuz Nikon D800‘ün Türkiye’de ilk sahiplerinden olan “Evlilik ve Reklam Fotoğrafçısı” Çağatay Bahtiyar. Kendisiyle çok keyifli bir web röportajı gerçekleştirik. Bu röportajı kaçırdıysanız dergimizden mutlaka okumalısınız.

Nikon D800’ü artık duymayan kalmadı. Bu makineye sahip olmayı bekleyen birçok kişi artık Türkiye’de satışa çıkmasıyla bir oh çekti. Nikon D4, Nikon D800 ve Nikon D800E’nin Türkiye satış fiyatlarını bu sayımızda bulabilirsiniz. Peki Nikon D800 söylendiği kadar dünyanın en iyi makinesi seçilecek özelliklerde mi? Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve sizin için Nikon D800’ü detaylı inceledik.

Geçen ay başladığımız Soru-Cevap sayfamızda bu ay yeni sorularımız sizleri bekliyor, “Ne Kadar Nikon’cusun?-2“. Bu 10 sorudan oluşan çoktan seçmeli testimize katılıp en çok doğru cevabı en kısa sürede verin ve bizden Türk Nikon T-Shirt kazanın. Türk Nikon T-Shirt demişken Türk Nikon Forum üzerinden geçtiğimiz ay açmış olduğumuz oylama sonucunda t-shirt tasarımımız belli oldu. Sahip olmak isteyen takipçilerimiz info@fotopedi.org adresinden bizlerle irtibata geçebilirler(Çok kısa bir süre içinden sitemiz üzerinden direk sipariş verebileceksiniz).

Her sene Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan, annelerimizi onurlandıran çok özel bir gün olan ve  “Anneler Günü” için verdiğimiz çok özel hediyenin kazananı belli oldu.

Türk Nikon Dergisi 2012 Haziran Sayısı İçeriği

Yeni Çıkanlar:

İnceleme, Tanıtım, Haber

Fotoğrafçının rehberi:

Röportaj ve Test:

ve son olarak her zaman ki gibi güncel Nikon fiyatları:

Türk Nikon Dergisi güncel ve geçtiğimiz ay sayılarına Türk Nikon Dergi sayfasından ulaşabilirsiniz. Türk Nikon Dergi’si hakkında önerilerinizi, eleştiri ve varsa reklam/sponsorluk tekliflerinizi İletişim Sayfası üzerinden iletebilirsiniz.

Skylum'un hepsi bir arada fotoğraf düzenleme programı olan Luminar 4, yeni kullanıcılar için oldukça avantajlı indirimler sağlıyor. Yeni AI özellikleri ve yenilenmiş UI ile birlikte gelen Luminar 4 programını tavsiye ediyoruz.

İlk görüş bildiren siz olun

Cevap Yazın